Yine aylardan kasım, Call of Duty: Ghost!

Sıra Infinity Ward’da. Her yılın kasım ayında yeni bir sürümüyle ortaya çıkan Call of Duty için beklentim yine üst seviyede. Call of Duty Modern Warfare, Modern Warfare 2 ‘den sonra Black Ops 2 ancak beklentilerimi karşılayabildi. Diğerleri “fos”.

Battlefield serisiyle karşılaştırmaya girmeyeceğim çünkü farklı klasmanda oynanışa sahip oyunlar. İkisinden de zevk almak varken birine abanmak akıl kârı değil. Özellikle Black Ops 2 ile son derece hızlı ve aksiyon dolu sahneler yaşamıştım. Kısmen de olsa üzerinde seçim şansına sahip olduğumuz senaryosu da beni etkilemişti. Zaten Call of Duty oynayanlar bana hak vereceklerdir, grafikler tatmin etmese de her oyununda mutlaka kaliteli bir senaryo ile karşımıza çıktı.

Yeni oyunu geliştiren Infinity Ward, Call of Duty serisine yeni bir soluk getirmeye çalışmış. Trailer ve oyun içi videolardan gördüğüm ve “hissettiğim” kadarıyla da bir nebze farklılık söz konusu. Oyun hakkında geniş bilgiye sahip değilim çünkü bu sene geliştirmeleri yakından takip edemedim. Ama şunu kesinlikle söyleyebilirim, Call of Duty: Ghost yine senaryosu ve aksiyon dolu sahneleriyle bir yılımı harcayacak.

Videodaki şarkının ismi : Eminem – Survival

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir