Youtube mp3 ve müzik indirme programı

Ücretsiz bir program olan YouTube MP3 Converter ile YouTube videolarındaki şarkı, müzik, konuşma veya diğer sesleri MP3 biçimine getirerek kaydetmek için bir tıklamayla gerçekleşecektir. Kolay bir kullanımı olan programı gerçekleştirmek için yapılması gereken çevirmek işlemini gerçekleştirmek istenen videonun YouTube’daki adresine bağlanmalı, videoyu indirmeli ve indirdiğiniz dosyayı MP3 ses dosyasına çevirmelisiniz. YouTube MP3 Converter programı tam müzik indirme programıdır. Bu programımız sizlere .flv uzantılı dosyaları MP3’e çevirmenize de yardımcı olmaktadır.

Arayüzü ve kullanımı son derece kolay olan YouTube MP3 Converter adware ve spyware içermez, tamamen güvenli bir programdır. Programımızın kullanımı şöyledir; programı ilk önce açıp YouTube’dan indirmek istediğiniz videonun sayfasına girmeli ve kullandığınız tarayıcının adres çubuğuna seçip kopyalamalısınız. Sonra programdaki Paste tuşuna basmalısınız. Programın tarafından linlin kontrol edilmesinden sonra videonun kalitesini karşınıza gelen seçenekler arasından seçmelisiniz. Alt tarafta yer alan seçenekler aracılığıyla kaydedilecek MP3’ün kalitesini de seçmeyi sunuyoruz size. Sağ tarafta yer alan Play tuşu şeklindeki tuşa basmalı ve bu noktada videonun indirilmesi başlatarak indirilen video da MP3 biçimine dönüştürülecektir. Ayrıca programımızda youtube mp4 indirme özelliğini de sunuyor kullanıcılarına.

İnternet kullanıcılarının sayesinde popüler bir site haline gelen Youtube ilk açıldığı günden bu güne kadar günler geçtikçe büyüyen bir grafik yakalamayı başarmıştır. Video sitesi olan YouTube’da istediğiniz türden video bulmak mümkün. İnsanların birçoğu bu siteyi kullanmayı tercih etmektedir. Dünyanın internet devi olan Google’ın satın almış olduğu Youtube, bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok ziyaret edilen ve zaman geçirilen internet sitelerinin ilk başlarında gelmektedir. Popüler ve yeni çıkan şarkıların bulunmuş olacağı bu sitede, eski dönemlere de ait tüm şarkıları rahatlıkla bulabilirsiniz. İnsanların müzik dinleme keyiflerini arttıran bu oluşum, tamamen arşiv görevi görmektedir. Dolayısıyla insanlar müzik dinlemek için bu internet sitesinden yararlanabilirler. YouTube ve bilgisayarınızda bulunan videoları nasıl MP3 formatına dönüştüreceğinizi bilmiyorsanız youtube mp3 dönüştürücü isimli program ile videoları MP3’e kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir