0850 Numara Alma ve PBX Kurulumu

0850 Numara Alma

Günümüzde bir çok firmanın 0850 ile başlayan telefon numaralarına sahip olduğunu görebilirsiniz.

Bu yüzden bir çok kişinin aklında da 0850 numara nasıl alınır? 0850 numara fiyatları ne kadar gibi sorular yer alsa da çok zor olduğunu düşünerek başvurmayı akıllarına bile getirmezler. Peki gerçekten öyle mi?

* 0850 numaralar istenilen her telefona yönlendirilebilir, bu nedenle açtırıp kapatma gibi bir sorun yoktur ve ekonomik olduğu kadar da kullanışlıdır.

* 0850 numara ile sanal sekreter oluşturmanız mümkündür, bu da kurumsal bir intiba kazanmak adına hem ucuz, hem de oldukça pratik bir sistemdir.

* Aldığınız 0850’li numarayı istediğiniz zaman başka bir hatta yönlendirmeniz mümkündür.

* Arama yapılmadan, çağrı alınarak kullanılırsa çok çok ucuz fiyatlara kullanmak mümkündür.

 

0850 Numara Alma

IP Santral (PBX) Fiyatları

İp Santraller bir çok işletmenin müşterileri ile ve kurum içinde yapılan görüşmeleri çok daha kolay ve hızlı halletmek adına en tercih ettikleri yöntemlerden birisi.

Ip Santrallerinin en önemli özelliği ses, görüntü ve veriyi tek bir sistemde birleştirebiliyor olması. Ip telefon santralleri sayesinde ses kaydı, konferans yapma, klasik telefon görüşmesi, sesli mesajları e-mail ile alma ve fax gibi bir çok özelliğe aynı anda sahip olmak mümkün.

Ip Santral fiyatları da işte bu özelliklerin hangilerine ihtiyaç duyulacağına göre farklılıklar gösterebilmekte. Bu nedenle IP PBX Santral kurulumu yapılmadan önce ihtiyaç duyulan özelliklerin neler olduğunun çok iyi tespit edilmesi gerekir. Bu hem ekonomik bir çözüm için ihtiyaç duyulmayan özellikler için bütçe ayrılmaması, hem de ihtiyacınız olacak bir uygulamadan mahrum kalıp sorun yaşamamanız adına oldukça önemlidir.

 

IP PBX Santral Fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir