1 erkek 1 kadın, 1 çocukla geliyor

Ekranların sevilen dizisi 1 erkek 1 kadın geçtiğimiz yıl içinde bizlere veda etmişti.  Sebep olarak da Türk aile yapısına uygun olmayan konsept içerisinde yayınlanmasıydı.

Bildiğiniz gibi dizideki karakterler evli değillerdi. Sonuç olarak da reyting problemi yaşamadığı halde ekranlara veda etmek zorunda kaldı. Yapımcılar da buna bir çözüm olarak karakterleri nikah masasına oturtuyorlar ve 1 erkek 1 kadın evleniyor. Sadece bununla da kalmıyor ve aralarına bir de 1 çocuk katılıyor.

Yeni sezonda artık evli ve çocuklu olarak izleyeceğiz diziyi. FOX TV ekranlarında yayına başlayacakmış duyduğum kadarıyla.

Umarım eski kalitesinden ödün vermeden hayatına devam eder dizi. Çünkü bir benzeri bulunmayan dizilerden. Sektörde farklı dizi bulmak zor. Hem de bundan sonraki senaryolar hassas insanları rahatsız etmeyecek düzeyde olacağından izleyici kitlesinin artmasını ve benzer dizilerin yayına girmesini bekliyorum. Set ekibine başarılar dileyip diziyi izlemek için gün saymaya başlayalım.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

2 yorum

  1. Hakkı Gürkan Tüçel   •  

    Gerçekten kaliteli bir diziydi. Diziyi takip etmiyordum ama bir çok sahnesini bilirim. İnternetten takip ediyordum atlaya atlaya. Çocuklu bölümler daha komik olacaktır eminim 🙂

    • Kenan CANOL   •     Yazar

      Vakit gecirmek icin bire bir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir