Android ses yükseltin ve Android wifi şifre kırıcıyı indirin

Google Play’de bazı şeyleri ücretsiz indirmek ve %100 kullanabilmek için cihazımızı root etmemiz gerekir. Bu hem çok zahmetli bir iş olduğundan hem de olası bir hata sonucu geri dönüş olmadığından pek tercih edilmez. Bunların yerine alternatif çözümler üretiriz bizde. Kırılmış Google Play uygulaması da bunların en başında gelir.

Kırılmış Google Play ile sizlerinde tahmin edebileceği gibi her şeyi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Oyunları ücretsiz indirebilirsiniz, kitapları ücretsiz indirebilirsiniz, uygulamaları ücretsiz indirebilirsiniz kısacası bir şekilde Google Play’e bağlı olan her şeyi ücretsizce elde edebilirsiniz.

Sizler de böyle bir farkı yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdan kırılmış Google Play apk dosyasını indirmeniz ve cihazınıza atmanız.

Kaynak;

Google Play Kırılmış Apk İndir

Nokia’nın belli modelleri ile gün yüzüne çıkan akıllı telefonlarla da iyice pekişen Wi-Fi özelliği hemen hemen her kullanıcı tarafından talep görmekte. Android cihazların seçiminde ki en büyük özelliği de kuşkusuz sorunsuzca Wi-Fi’ye bağlanabilmesi olsa gerek. Ancak cihazınıza bağlı bir internet alanı yoksa Wi-Fi’nizin bağlana bilme özelliğinin olması önemli değil. Sizlere az sonra vereceğim uygulama ile de istediğiniz Wi-Fi’ye bağlanabileceksiniz.

Bu uygulamayı bir şifre kırıcı uygulaması olarak görebilirsiniz. Birçok yöntemle Wi-Fi’ye bağlanmayı deneyebilir. En başta en çok kullanılan şifreleri dener, ardından modem sağlayıcısından şifreye ulaşmayı dener. Bunun gibi birçok yolu deneyerek sonunda şifreyi kırar. Biraz zamanınızı alır ama bedava internet imkanı sunar.

Eğer ki her gittiğiniz yer de bedava internet imkanına sahip olmak istiyorsanız hemen şifre kırıcı uygulamasını indirin ve cihazınıza birkaç tık ile atın.

Kaynak;

Android Wifi Şifre Kırıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir