Vivi Araç Kiralama Firmalarının Yeni Adresi

Araç Kiralama Firmalarının Yeni Adresi

İnternet üzerinden bugüne kadar sadece kullanıcı odaklı hareket eden araç kiralama siteleri ile karşılaştınız. Genel olarak araç kiralama siteleri ya da firmaların kendilerine özel olarak oluşturdukları araç kiralama siteleri sürekli olarak arttı. Biz, Vivi olarak sadece kullanıcı odaklı değil; aynı zamanda firmaları da hedef alan bir alt yapı ile sizlere çok farklı bir hizmet ortamı sunuyoruz. Bu ortam sayesinde kendinize firmanız için bir site dahi açmadan tüm araçlarınızı internet üzerinden sunmak ve kiralamak mümkün oluyor.

Peki, Bu Nasıl Mümkün Oluyor?

Vivi, standart olarak kurulmuş bir site ya da tek bir firmanın araçlarının yer aldığı bir ortam değildir. Bir çok farklı firmanın içerisinde yer aldığı ve araçlarını güvenli bir şekilde sunabildikleri bir ortamdır. Bu nedenle de sizlerde araç kiralama konusunda hizmet sunuyor iseniz, Vivi dünyasında çok rahat bir şekilde yer alabilir, araçlarınızı listeleyebilir ve kiralanmasını sağlayabilirsiniz. Tabii Vivi’nin sizlere kazandıracağı bir çok farklı artı özellik bulunmaktadır. Dilerseniz bu artılardan da biraz bahsedelim;

  • İnternet üzerinde yer almak için ek bir masraf yapmak, kendinize özel bir site kurmak zorunda kalmazsınız.
  • Site kurmanız halinde, bu siteniz için ziyaretçi çekmek amacı ile ek bir reklam gideri ayırmak zorunda kalmazsınız.
  • Vivi, her geçen gün daha kapsamlı bir şekilde çalışmakta ve araç kiralama hizmeti arayan kullanıcılar için daha ulaşılabilir bir konuma gelmektedir. Böylelikle araçlarınız her geçen gün daha büyük bir kitleye sunulmaktadır.
  • Herhangi bir internet yönetimi ya da site yönetimi gibi ek ihtiyaçlarınız olmaz. Her şey Vivi sistemi, alt yapısı ile eksiksiz bir şekilde ilerler.

Kısacası hiç bir noktaya müdahale etmeden, hiç bir aşamayı düşünmeden sadece kiralık olan araçlarınızı Vivi dünyasına girer ve sizlere sitemiz üzerinden ulaşan kullanıcılar ile sistem sayesinde iletişim halinde kalarak araç kiralama hizmetinizi sunarsınız. Üstelik bahsettiğimiz gibi tüm bunları kolay kullanıma sahip olan özel Vivi alt yapısı ile yaparsınız. Böylelikle interneti daha rahat ve daha verimli bir şekilde kullanmanız siz değerli araç kiralama hizmeti sunan firmalar için Vivi ile mümkün hale gelir. Vivi bir UGR Teknoloji ürünüdür ve UGR Teknoloji tarafından alt yapı – hizmet sağlanmaktadır.

En İyi Araçlar, En Uygun Fiyatlarla

Vivi sayesinde artık en iyi araçları, en uygun fiyatlar ile kiralamak mümkün. Sektörde öncü bir proje olarak yayın hayatına başlayan Vivi, sizlere bir çok farklı firma tarafından sunulan kiralık araç filosunu tek bir ekranda sunar. Böylelikle site site gezinmek ya da bir çok farklı firmayı arayarak fiyat araştırması yapmak gibi aşamalar ile boşa vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız. Zira tüm firmaları tek bir ekranda görür, fiyatları rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Bölgesel hareket etmeyen ya da belli bir ile göre hizmet sunmayan Vivi, tüm Türkiyeyi kapsar. Bu sayede hangi il için kiralık araç arıyor olursanız olun, Vivi içerisinde o il için sunulmuş olan en uygun kiralık araçları bulabilirsiniz. Üstelik sizlere sunulan her araç, kurumsal olarak hizmet sunan ve alanında deneyimli bir şekilde araç kiralama sektöründe yer alan firmalar tarafından sunulan araçlardır. Zira Vivi dünyasında yer alan her araç kiralama firması özel olarak yapılan başvuru neticesinde incelenir, sizlere en doğru firmaları sunmak adına belli kriterleri sağlaması halinde sisteme dahil edilir. Böylelikle “acaba bu firma güvenilir mi? Acaba bu aracı güvenle kullanabilir miyim?” Gibi sorular ile çelişkiye düşmek zorunda kalmazsınız.

Siz Sadece Aracınızı Seçin

Vivi’nin en temel amacı, yazımızın başında da bahsetmiş olduğumuz gibi sizleri bazı vakit kaybettiren aşamalardan, sorulan genel sorulardan kurtarmaktır. Ne sorular ile vakit kaybedin, ne de firmaların peşinde koşarak zaman harcayın. Sadece Vivi’yi ziyaret edin ve hangi il içerisinde, ilçe içerisinde araç arıyor iseniz gerek seçimlerinizi yapın. İşte bu kadar… Yapacağınız bu ufak arama neticesinde o il ve ilçede yer alan tüm araç firmalarına ait araç filoları karşınıza çıkacak.

Size ise hangi araç modeli uygun ise ve fiyat olarak hangi araç bütçeniz için daha münasip ise o seçeneği seçmek kalacak. Akabinde hemen hızlı bir şekilde rezervasyon ve araç kiralama işlemlerinizi yapabilir, kısa süre içerisin de güvenli bir şekilde araç kiralamanın tadını çıkarabilirsiniz. Unutmayın, Vivi içerisinde tüm bu özel altyapıyı kullanarak araç kiralamak ücretsizdir.

One thought on “Vivi Araç Kiralama Firmalarının Yeni Adresi”

  1. Yelda says:

    Yaz ayında uygun fiyatlı araç buldum ama korkuyorum. Güvenilir mi daha önce kiralayan var mı ? Daha sonra basımın Agrimasini istemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir