Battlefield 4’ü 1 hafta ücretsiz oynayın !

Origin, sevdiğim etkinliklerden birine daha imza atıyor. Origin Game Time adındaki etkinliği ile daha önceden 48 saatlik ücretsiz oynama hakkı verdiği Battlefield 4 için şimdi de 168 saatlik ücretsiz oynama hakkı veriyor.

Origin tarafından bundan önce bir çok ücretsiz oyun dağıtımı yapılmıştı. Örnedğin Battlefield 3 bir süreliğine ücretsiz dağıtıldı ve kullanıcı sayısı muazzam şekilde arttı, oyunun ücretsiz dağıtılması oyunu parayla alan oyuncuları sinirlendirmişti ama satış planı böyle olduğu için de elden bir şey gelmiyordu. Tabii ki alt yapıyı ücretsiz sağladı ve daha sonrasında sattığı DLC ler ile yine parayı vurdu EA.

Şimdi de Battlefield 4’ü kullanıcılara tattırıp beğenenlerden oyunu almalarını sağlayarak bir sükse daha vuracağını düşünüyorum. Ayrıca sadece Battlefield 4 değil, Titanfall’u da 48 saat ücretsiz oynayabilirsiniz. Her ne kadar ülkemiz koşullarında oyunun bilgisayarınıza inmesi 2 günü bulacak olsa da en azından Battlefield 4 için denemeye değer. Ben oyunun ücretsiz sunulmasını bekliyorum, mutlaka olacaktır.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir