Battlefield: Hardline ile ilgili ilk haberler

Battlelog’un kodlarını didik didik eden kullanıcılar tarafından bulunan Hardline adlı yeni Battlefield oyununa ait bilgiler gelmeye başladı. Sızıntı olarak başlayan oyunun haberleri bugün Electronic Arts yetkilileri tarafından resmiyete kavuştu ve Battlefield: Hardline adlı yeni oyunun da resmi duyurusu yapılmış oldu.

Açıklamalar doğrultusunda yeni oyun Battlefield: Hardline, Visceral Games tarafından geliştiliyor. Bildiğimiz üzere Visceral Games Dead Space gibi, kullanıcıların gönlünde taht kurmuş bir serinin yapımcısı. Electronic Arts, Hardline ile yeni bir alt seri oluşturmak istemiş ve bunu da polis ve kovalamaca temeli olan bir oyun geliştirerek ilk adımla başlamış.

Multiplayer modunda farklı temalarda mücadele edeceğimiz Battlefield: Hardline için nasıl bir single player modunun getirileceğini bilemiyoruz, oyun yine Battlefield 4 gibi multiplayer ağırlıklı mı olacak yoksa single player modunda bu sefer daha çok mu zaman geçireceğiz muamma. Bildiğimiz ve emin olduğumuz tek şey ise Hardline ile daha taktiksel savaşların bizi bekliyor olduğu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir