Beyaz Eşya Servisinde Kaliteli Hizmet Anlayışı

Evlerde özellikle bayanların kullandığı eşyalar arasında beyaz eşya kullanımı kuşkusuz en yaygın olanıdır. Beyaz eşyalar banyoda, mutfakta sürekli kullanılmaktadır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, elektirikli fırın ve çamaşır makineleri yaygın kullanılan beyaz eşya çeşitlerindendir. Beyaz eşyalarda Türkiye’de en yaygın kullanılan marka Arçelik markasıdır. Türk malı olması, fiyatının uygun ve en pahalı ürünler kadar dayanıklı ve sağlam olması bu markayı çok ayrı yerde tutmaktadır. Acıabdem Arçelik servisi olarak bu önemli markanın arıza ve tamir işlerini yapmaktayız.

Ne kadar kaliteli ürün olsa da sürekli kullanılan ve hareketli parçalar zamanla yorgun düşerek arıza yapmaktadırlar. Çamaşır makinesindeki yüksek devir ve titreşim parçaların ve bazı fonksiyonların arızalanmasına yol açmaktadır. Bostancı Arçelik servisi olarak çamaşır makinelerinde en sık karşılaştığımız olay su alma ve devir daim pompalarının arıza yapmasıdır. Konusunda uzmanlaşmış servis ekibimiz ile arızalanan çamaşır makinesini en kısa sürede onarımını yaparak eskisinden daha verimli çalışır hale getirmekteyiz.

Yetenekli ve kabiliyetli servis ekibimiz ile sürekli müşterilerin memnuniyeti için çalışmaktayız.  Yeni çıkan ürünler hakkında eğitim ve seminerler ile bilgiler verip personelimizi karşılaşacakları sorunlara hazırlamaktayız. Satın aldıkları bir beyaz eşyanın garanti süresince ve garanti süresi bittikten sonra her türlü arıza ve onarımlarını zamanında ulaşım ile büyük titizlik ile gidermekteyiz. Küçükbakkalköy Arçelik servisi olarak müşteri odaklı çalışmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir