Beyaz eşya ve klima servisi

Kullandığınız Profilo marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, fırın ve set üstü ocaklarınızın ücretsiz bakım, tamir ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Orijinal yedek parça ile çalışan servisimiz bakım ve onarım işleriniz için 1 yıl garanti vermektedir. Yakın zamanda açılan Maltepe profilo servisimiz deneyimli kadrosu ve hızlı sonuç sunmasıyla sizlerin hizmetinizde. Kaliteli işçiliği prensip haline getiren ve hizmette dürüstlüğü kendine ilke edinmiş firmamız servis sayısını arttırmış ve size her yerden ulaşmayı hedeflemiştir. Tüketicinin cebini yakmayan, her zaman doğruluktan yana olan firmamız sizlere en kısa sürede en etkin sonucu vermeyi hedeflemektedir.

Teknisyenlerimiz her konuda sizlere hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet vermeyi hedefleyen firmamızı sadece bakım, tamir ve onarım işleri için değil bilgi almak için de arayabilirsiniz. Kısa sürede çoğalan servis sayımıza Küçükyalı profilo servisini de eklemiş bulunmaktayız. Profilonun güler yüzünü bulacağınız sıcak bir ortam sizleri bekliyor.

Çoğu tüketici beyaz eşyasının bozulduğunu ve artık hurdaya çıktığını düşünmektedir. Siz de böyle düşünüyorsanız lütfen bilgi almak için bizi arayın. Çağrı merkezimizden en yakın servise yönlendirilmeniz yapılacaktır. Çağrı merkezi numaralarımız için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında ki müşterilerimiz için sevindirici bir haber daha İdealtepe profilo servisi hizmet vermeye başlamıştır. Küçük büyük demeden tüm arızalara servis hizmetimiz mevcuttur. Beyaz eşyalarınızın güvence altında tutulduğu firmamızda sizin sorununuza da bir çözüm mutlaka vardır.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir