Beyaz eşya ve klima servisi

Hepimizin bildiği gibi bu ev işlerinden annelerimiz büyük dertte. Kimisi bulaşık kimisi çamaşır, kimisi hem bulaşık hem çamaşır dertleriyle muzdarip durumda. Onların bu dertlerine çare olmak için arçelik birçok yeniliklerle dünyaya kazandırdığı yeni beyaz eşyalar ile kalitesini koruyor durumda. Bu nedenle ev eşyalarında da bazı sorunlar çıkıyor. Bu sorunların garanti kapsamında olanı da var olmayanı da. Bunları önlemek için geliştirilen Maltepe arçelik servisi uzman çalışanlar aracılığı ile evinize kadar gelen servis elemanlarımızdan tutun masa başında çalışan ev adreslerinizi not eden sekreterimize kadar hepsi bir uyum içinde çalışmaktadır.

Fındıklı arçelik servisi ile arçelik kullanıcıları artık rahat bir nefes alacak servis ekipleri düzenli tertipli çalışmaları ile sizlere gereken hizmeti sonuna kadar sağlayacağından şüpheniz olmasın. Servislerimizin başarısız yada herhangi bir kural ihlali sonucu oluşacak sorunlarda ise firmamız direk olarak servis elemanıyla görüşecek ve gereken yapılacaktır. Ürünlerinizi büyük titizlikle bakım onarım işlemlerini yapıp ev içinde yapılabilecek halde ise evde değil ise servisimizde işlemler yapıldıktan sonra evinize kadar getirileceğinden şüpheniz olmasın.

Servis kalitesinin hat saffa da olduğu başka bir servis bölgemiz ise Cevizli arçelik servisi olup size gereken ilgi ve alakayı göstereceklerdir. Servis elemanlarımızla sizleri güzel bir beyaz eşya dünyasına sokmaya hazırız. Sağlıklı yapılan ürünler daha uzun soluklu olması nedeniyle bunlara çok dikkat etmekteyiz. Ürünlerinizin başına bir şey gelmemesi için elimizden geleni yapmaktayız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir