Bir yılın daha sonu

2.sınıfa başladığımda açmıştım bloğu. 1250 ye yakın yazı girmişim. Tabi bir kısmı haber bir kısmı kişisel yazılardan oluşuyor, bir kısmı da site tanıtımları.

Bu sürede eğitim hayatımı da devam ettirdim, ve geçen hafta itibariyle 4.sınıfı da bitirdim. İşin garip tarafı birinci ikinci ve üçüncü sınıflarda sürekli bütünleme sınavına kalırken en zor sınıf olarak görülen 4.sınıfta bütünlemeye kalmadan geçtim çok şükür, ki bunun tek sebebi var, göt korkusu. Zaten son yaz tatilim, adam akıllı ağzımızın tadıyla tatil yapalım dimi.

İlk dönem pediatri, dahiliye ve kardiyoloji gibi kallavi stajların ardından bayağı bir yorulmuştum hani ikinci dönem biraz daha rahat olurda hem yazın gelmesi hem de ilk dönemin bıkkınlığını atarız diye düşünmüştüm ama hiç de öyle olmadı. İlk dönemin zorluğu pek hafiflemeden devam etti. Genel cerrahi, plastik ve çocuk cerrahi, kadın doğum, radyoloji stajlarını da alarak bu seneyi bitirdim. Bitirdim ama ben de bittim. Söylenenin aksine ikinci dönem ilk dönemden rahat felan da değildi yani.

Şimdi biraz olsun rahatlama vakti. Kalın sağlıcakla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir