Boğaz Gezisi Yaparak Dostlarınızla Keyifli Vakit Geçirebilirsiniz

Her türlü organizasyonlarınızı Boğaz’da gezi düzenleyerek, çok daha eğlenceli be unutulmaz hale getirebilirsiniz. İstanbul’un harika sahillerinde düzenleyebileceğiniz bu turlar ileride hoş ve güzel anılarla zihninizde yer alacaktır. Boğaz gezisi özel yat ve teknelerle yapılmaktadır. Kişi sayısına göre yatlar ve tekneler değişiklik gösterir. Sizler organizasyonlarda belirttiğiniz kişi sayısına göre yat kiralayabilir, dilerseniz yemek menülerinden de seçim yapabilirsiniz. Yatlar 60 kişilik, 110 kişilik, 120 kişilik, 140 kişilik, 250 kişilik çeşitlerle kiralanabilir.

Yat turlarında fiyatlandırma belli hususlara göre değişmektedir. Yemek menüleri, kişi sayısı, turların yapılacağı gün gibi etmenler göz önünde tutularak fiyatlandırma değişmektedir. Şehre farklı bir açıdan bakmak, özel günleri unutulmaz kılmak, sürpriz yapmak ve daha onlarca güzel sebep, yatları kiralamanız için yeterlidir. Her bütçeye uygun birbirinden güzel yatlarımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dizayn edilmiştir. Filomuzdaki tekne ve yatların en güncel fotoğrafları için www.bogazturu.com sitesine giriş yaparak tekneler ve yatlar isimli sayfalara bakabilirsiniz.

Doğum günleri, düğün organizasyonları gibi özel günlerde seçenekler olarak değerlendirilmesi gereken tekne turlarında ekstralarımız da vardır. Bunlar: canlı müzik, oryantel, dj, fotoğraf çekimi, video çekimi, pasta temini gibi ekstralar fiyatlandırmada etkilidir. Sizler isteklerinizi söyleyeceksiniz bizler de bu istekler doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışacağız. Müşteri memnuniyetini amaç edinmiş olup, güler yüzlü çalışanlarımızla unutulmaz bir seyir keyfi yaşatmaya çalışacağız. Ayrıca yemek menülerinde istediğiniz içerikleri ekleyip çıkararak, dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Telefon numaralarımızı arayarak aklınızdaki sorulara detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir