Canlı blackjack oyna

Blackjack hepinizin severek küçüklüğünüzden beri oynadığı bir oyun. Oyunun tarihi 18. yüzyıla dayanıyor ve çıkış yeri Fransa olarak gösteriliyor. Canlı olarak blackjack oynamanın keyfi ise bir başka. Toplam 21 sayısını geçmeden en yakın sayıda kartı toplayarak oyunu kazanma esasına dayanan blackjack inanın çok heyecanlı. Hele hele canlı blackjack oynamak hayatınızda hissetmediğiniz derecede heyecanı size yaşatıyor. Canlı blackjack oyununda karşısında gerçek bir kullanıcı bulunuyor ve onunla yarışıyorsunuz. Bu oyunu ücretli veya ücretsiz oynamak mümkün. Ücretsiz oynamak oyunun oynanış biçimini kavramak açısından önemli. İlk önce oyunu kavramak, oyunun ne kadar şans faktörüne bağlı olduğunu anlamak açısından önemli. Daha sonra canlı blackjack’in paralı sürümüne geçmek çok daha mantıklı. Bu şekilde hem para kazanabilir hem de geçiminizi sağlayabilirsiniz. Yaşadığınız heyecan ise cabası. Oyun strateji geliştirilerek ve sinirlerinize hakim olarak kazanabileceğiniz bir oyun. Taktiksel olarak 21’e en yakın eli toplamanız gerekiyor. Bu da tabi sinir hakimiyetine ve şansa dayanıyor.

Blackjack oyununun bazı özelliklerinden bahsetmek gerekirse iki türlüsü bulunuyor. Biri normal casinoya karşı oynadığınız makine oyunu. Diğeri ise makineden ziyade gerçek bir heyecanın gözler önünde olduğu canlı blackjack oynamaktır. Canlı blackjack oynarken tüm rakipleriniz sizin masanızda yer alır. Krupiye kağıtları dağıtır ve ve o da o anki elin içinde bir oyuncudur. Size iki kağıt dağıtıldıktan sonra kağıt isteyip istemediğiniz de sorulur. Kağıt isteyip ortadaki koyduğunuz parayı arttırabilirsiniz. Dilerseniz pas deyip devam edebilirsiniz. Blackjack oynarken en sevilen şey ise herhangi bir şekilde hile olmaması adına destelerin değiştirilmesidir. Bu da ilgi gören bir şey. Deste değişmesi daha çok kağıt sayan bazı oyuncuların önüne geçmek amacını taşır. Ama bu da zaten çok gerekli olmuyor. Sizler de zaten bunu fazlasıyla oynadığınızda görmüş olacaksınız. Keyif almak için en gerçek oyun hangisi ise onu oynamalısınız. HD bir görüntü kalitesi ile oturacağınız blackjack masası size istediğiniz her şeyi sağlayacaktır.

canlı blackjack

canlı blackjack

Özellikle canlı blackjack oynarken yani karşısınızda internet ortamında canlı bir rakip var iken, heyecan gerçekten çok yüksek. Karşıdakinin kalp atışlarını hissedip, elinde hangi kağıtların var olduğunu anlamalısınız. Bunu yapmak tabi ki çok zor ama oyunun güzel yönü de bu. Hem heyecan hem adrenalin hem de yüksek kazanç. Bol şanslar.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir