Elin Gerçek Sahibi Tek Taş Yüzük

Elin Gerçek Sahibi Tek Taş Yüzük

Yüzük bir gelenek, özellikle kadınların parmaklarını süslerken, zarafeti ve şıklığı yansıtan bir gelenek oluyor. Tabi bir de tek taş yüzük ise parmaklarda bu geleneğe ayrı bir hayat katıyor.

Sadakat ve aşkın bir simgesi olarak görülen yüzüğün tarih yapraklarında ilk olarak parmağa ip veya benzeri bir şeyin dolanarak gerçekleştiğini görüyoruz. Bugüne ulaşması içinse;  önce metal kullanımını yani milattan önce üçüncü yüzyılı beklemesi gerekecektir, metalin parmaklara geçmesi de elbet yeterli değildir, sonrasında ise yüzükte altının kullanılması milattan sonra ikinci yüzyıla denk gelecektir.

Ona Hakettiği Değeri Tek Taş Yüzük İle Verin

Tarihte her zaman kadınların parmaklarında hayat bulan yüzüklerin yalnızca varsıl ve ülke yönetiminde söz sahibi olan erkeklerde de kullanıldığını görüyoruz. Gelişen teknoloji ise bugün kadınlar için tek taş yüzük modellerinin ayrı bir yer edinmesinde önemli bir aracı olmuş durumda. Bu sayede birbirinden değerli ve çeşit farklılığı kadınların yüzüklere olan ilgisinin daha da artmasına olanak sağlıyor. Peki, günümüzde en çok tercih toplayan tek taş yüzük modelleri hangileri, bunlara da biraz değinmek gerekiyor.

Karat değerinin artışına paralel olarak kendi değeri de artan tek taşlar arasında en çok sadeler tercih edilirken, efektli tek taş yüzüklerde en az onlar kadar beğeni topluyor. Yuvarlak kesim pırlantanın her zaman ilgi çektiği bir gerçek, bunun yanı sıra fantezi çevre ile kaplanmış parmaklarda şıklığın bir imzası oluyor. Yalnızca taşı ile değil, çevre motiflemesi ile de dikkat toplayan tek taş yüzükler ise ayrı bir cazibe ile kadınlara göz kırpıyor.

Günümüzün en çok tercih edilen tek taş yüzük modellerini Diva Pırlanta ayrıcalığı ile yerine getirebilirsiniz. Ülkemizde sektöründe lider olan kuruluş, zengin yüzük çeşitleri ile kadınların uğrak yeri. Siz de tek taş yüzük modellerini takip etmek istiyorsanız, kısa bir ziyaretle bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: http://www.divapirlanta.com/yuzuk/tektas-yuzuk

 

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir