Encard’ım geldi, peki bundan sonra ?

Geçenlerde enpara’ya başvurduğumu yazmıştım. Dün itibariyle gelen yetkili kartı teslim etti ve artık ben de bir enpara müşterisiyim. İlk izlenimlerimi yazmak istiyorum.

Enpara hakkında bir çok araştırma yapmıştım hali hazırda, bir çok avantajından faydalanmak amacıyla başvurumu yaptım ve dün öğle sonrası yetkili eleman geldi ve işlemleri halledip gitti. 15 dakikalık bir süre içerisinde gayet güleryüzlü bir şekilde bilgilendirmeleri yaparak ve küçük bir hediyeyle işlemleri tamamladık.

Benim asıl hoşuma giden, yenilikçi bir sistem taşıması enpara ve elemanlarının. Diğer banka yetkilileriyle görüşürken paypal dediğimde sanki ilk defa duymuş gibi suratıma bakan insanlarla karşılaşıyordum. Ama enpara yetkilisi ben sormadan paypal, google play store, itunes hakkında gerekli bilgilendirmeleri yaparak nerede nasıl avantaj sağlayabileceğim hakkında tavsiyelerde bulundu. Bu çok hoşuma gitti diyebilirim. Ayrıca android için geliştirdikleri yazılım sayesinde yıllanmış bankaların nedense bir türlü zahmet edip geliştirmedikleri mobil yazılım tadını alabildim.

İlerleyen zamanlarda karşılaştığım olumlu olumsuz durumları da yazacağım. Şimdilik sağlıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir