Ev Dekorasyonu Küçük Ayrıntısı: Masa Örtüsü

Geçmiş yıllardan gelen bir gelenek olarak kalıplaşmış ve hemen hemen her bayanın evinde mutlaka birden fazla olan masa örtüsü, günümüz bayanlarının da favorisi haline gelmeye başladı. Her evde sıkça gördüğümüz, kimi zaman dantel kimi zamanda sade bir kumaştan imal edilmiş masa örtüsü tutkumuz olduğu bir gerçektir.

Çeyizlerin Vazgeçilmezi “Masa Örtüsü”

Başlığımızda da yola çıkarak kuracağımız birkaç cümle ile özetlersek, eskiye oranla bazı kesimlerde daha az fakat daha yoğun olarak yaşanan çeyiz geleneği içerisinde bu gruba dâhil olmuş, bir tane değil birden fazla masa örtüsü görür hale geldik. Gerek masaların şekillerine göre çeşitlilik kazanan gerekse en-boy oranlarında farklılık gördüğümüz masa örtüleri, son yılların en büyük mağazası olan English Home’da beğeneninin oldukça fazla olduğu her yaş grubundan olan insanlarla buluşuyor.

Şık tasarımlarıyla ve göz alıcı modelleriyle her zaman beğeni alan masa örtüsü başlığı altında gördüğümüz ister çok parçalı isterseniz de tek bir dikiş ile şekillendirilmiş olan bu güzel kumaşlar annelerimizin vazgeçilmezler listesinde en üst sıralarda yer almasıyla meşhur. Düz bir kumaş üzerine bazı yerlerde dantel eklemeli lakin bazen de plastik ekleri olan, birbirinden güzel English Home masa örtüleri, tercihinize ve evinizde kullandığınız masanın ebatlarına göre çeşitlilik kazanıyor.

Eskiden ninelerimizin tığ ve dantel ipliği ile ördükleri fakat günümüzde o kaliteyi bize ulaştıran sayfamızı ziyaret etmek isterseniz , http://www.englishhome.com.tr/masa-ortuleri/  adresimize göz atabilirsiniz.

 

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir