Facebook Sorunları ve Çözümleri, Survivor virüsü

Son zamanlarda sosyal medya üzerinden yayılan virüsler çoğu kullanıcının canını sıkmaya yetiyor. Özellikle de Survivor virüsü diye yayılan virüs yüzünden çoğu kullanıcının güvenliği tehlikeye düşmektedir. Bu nedenle kullanıcılar zor zamanlar yaşadıklarını her fırsatta ifade etmektedirler. Facebook sorunları ve çözümleri hakkında bilgisi olanlar konuyu kısa bir sürede aşabiliyorlar. Ancak bilmeyenler bu durumda ne yapacaklarını bilmiyorlar.

Facebook sorunlarının başa gelmesi durumunda yapılması gereken ilk şey, bilgisayarı kaliteli bir anti virüs programı ile taramaktır. Eğer çözüm olmuyorsa kayıt defterini gözden geçirerek bulaşan virüsü manüel olarak temizlemeleri gerekiyor. Bununla birlikte mobil cihazlardan facebook’a giriş yapanların da öncelikle kullandıkları tarayıcıyı kaldırıp, telefonun geçmişini silmeleri gerekiyor. bundan sonrasında virüsün kalktığı görülecektir.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

You may also like...

1 Response

  1. May 5, 2014

    […] Bu yazımda çok karşılaşılan bir kaç sorundan ve çözümlerinden bahsedeyim. Ayrica facebook sorunlari ve cozumleri hakkinda su sayfaya da goz […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir