Fenerbahçe 2014/2015 yeni sezon formaları

Dün Aziz Yıldırım’ın yaptığı basın toplantısında efsane çubuklu forma tanıtılmıştı. Bugün de “Dünya Fenerbahçeliler Günü”nde 19.07.2014’te Fenerbahçe’nin yeni sezonda giyeceği formaların tanıtımı yapıldı.

Daha önce Kiğılı tarafından tasarlanan formalar bu sene Adidas tarafından tasarlanmaya başlanmış. Kalıp olarak farklılık gösterebilir alırken dikkat etmenizde fayda var. 3 farklı formayla yeni sezona giriş yapıyoruz. Daha önceki yıllarda formalar hoşuma gitmiyordu, 3 tane formam var, ama bu seneki 3 formayada talibim. Tek kelimeyle müthiş olmuşlar. Forumlarda sitelerde fan tasarımlarıyla karşılaşınca ağzımın suyu aka aka bakıyordum, hatırlarsınız geçen yılki forma tanıtımı bile paintte çizilip sunulmuş gibiydi. Beğenmek kenara dursun yüzüne bile bakmaya utanır insan öyle diyeyim. Ama bu seneki hem formalar, hem de forma tanıtımları harika olmuş.

Ayrıca en çok hoşuma giden de göğüs ve kollarda reklam olmayışı. Umarım zamanla sırt reklamından da vazgeçerler.

Videodan Adidas tarafından hazırlanan tanıtımı izleyebilirsiniz. Formalarımız hayırlı olsun. Para biriktirmeye başlayayım ben. Önceliğim mavi olan formada.

Sipariş Adidas ve Fenerium sitelerini kullanabilirsiniz.

fenerbahce-yeni-sezon-forma

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir