Girne otelleri sizleri bekliyor

Girne otelleri sizleri bekliyor

Kıbrıs otellerinin en güzel yanı bizce denize hep yakın olmanız. Elbette şehir içinde kalmak istediğiniz otellerde denize biraz daha uzak olabilirsiniz ama sonuç olarak kolay ulaşım sayesinde o sorunları da aşıyor olursunuz. Sizler bir tatilden öncelikle neler beklediğinizi ortaya koyun ve ona göre eleme yaparak otelinizi seçmiş olmalısınız.  Artı olarak özel günlerde kalmak istiyorsanız mutlaka günler öncesinden yerinizi ayırtmalı ve tercihlerinizi çok isteyerek yapmalısınız. Kıbrıs otellerinin en güzel yani galiba büyük 5 yıldızlı otellerin olması ve hatta yenilerinin açılmaya devam etmesi oluyor. Bu otellerde genellikle her şey dâhil hizmeti ya da yarım pansiyon hizmeti veriliyor. Hepsinin farklı fiyat tarifeleri var ve bu sebeple de sizler tercih yaparken bunları dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Kıbrıs otellerine baktığınızda aynı bölgede bulunan iki otelin fiyat farkını da görebilirsiniz. Elbette bölge ok önemli ama asıl önemli olan sizlere neler sunulduğu ve otelin içinde neler bulduğunuz olacaktır. Dolayısı ile otelin kalitesini sizlere sundukları belirliyor olacaktır.

Girne otellerinin en büyük özelliği, olabildiğince büyük otelleri içeren bir alan sahip olmasıdır. Ağırlıklı olarak 5 yıldızlı oteller yer alır ve hepsi de birbirinden güzel otellerdir. Hatta bazı otellerin kendi şubeleri bile farklı noktalarda tekrar yer almaktadır. Girne otellerini daha önce hiç ziyaret etmediyseniz bizce bu sefer ilk tercih olarak kesinlikle bu adresleri seçmelisiniz. Dolayısı ile aslında ne kadar doğru tercih yaptığınızı anlamış olacaksınız. Girne otellerinden bir örnek vererek daha iyi tanımanızı isteriz.

The Colony otelde yine bahsettiğimiz Girne bölgesinde yer alıyor ve kendine ait özel plajında sizlere deniz keyfi yaşatıyor.  Denize 2 Km olsa da özel ulaşımları ile bu hiçbir zorluk çıkarmıyor olacak. Üstelik havaalanına ise sadece 50 km uzaklıkta bulunuyor. The Colony otel her zaman sık tercih edilen ve mimarisi ile de dikkat çeken bir oteldir. Açık havuzu ile güzel bir yaz yaşayacak ve sizlere sunduğu casinosu ile de keyif yapacaksınız. The Colony otelinde kalmak kısaca bir lüks değil, sizler için yılda en az bir kere gerekli olan bir keyif olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir