Google Glass 1 gün için satışa sunulacak

Google, hayranlıkla takip edilen ve bir o kadar merakla beklenen ürünü Glass için bir uygulama başlatacak. 15 Nisan tarihinde sadece Amerika içi dahil olmak üzere Google Glass 1 gün süreyle satışa sunulacak ve satış adresinden ön kayıt yaptıran herkes ürüne sahip olabilecek.

Google Glass Explorer kampanyası dahilinde uygulamaya konacak olan satış, belirli bir adetle sınırlı. Eğer Amerika’da yaşayan bir tanıdığınız varsa ve alışveriş sırasında hızlı davranırsanız ürüne sahip olabilirsiniz. Amerika’da size bir posta adresi tanımlayan şirketler de var ancak ben daha önce öyle bir alışveriş yapmadığım için ayrıntılar nedir bilemiyorum. İnternette araştırarak bulabilirsiniz. Yakın zamanda nasıl yapıldığına dair araştırma yapıp yazı yazmayı düşünüyorum.

Bilindiği üzere Google Glass, Google’ın interaktif bir şekilde çalışan gözlüğü. Uzun süredir üzerinde çalıştığı projeyi yakın zamanda hayata geçirmeyi planlayan Google hem gerçek kullanıcılardan gelecek olan tepkileri ölçmek hem de eksik görülen noktaları gidermek amaçlı böyle bir satış planı uyguluyor. 15 Nisan’da yapılacak olan satışın hangi fiyattan olacağı ise şu an için bilinmiyor.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir