Gta V için FPS modu duyurulmuş

GTA V ‘in yaptığı patlamanın ardından Rockstar oyunculara birer birer müjde vermeye başladı. Önce oyunun PC için çıkacağını duyurdular, çalışmalar sonlanınca da oyunların oynanış sürelerini uzatan modlara barışçıl yaklaşıp FPS modunu resmi olarak çıkaracaklarını ilan ettiler.

Daha önce GTA IV için kullanıcılar tarafından FPS modu yayınlanmıştı ama stabil çalışmıyordu. Öyle olduğu halde çoğu kullanıcı tarafından müthiş beğeniyle karşılandı ve oyuna yeni bir soluk getirdi. Rockstar bunun farkında olacak ki GTA V için resmi bir mod yayınlayacağını duyurdu. Bu mod ile oyunu baştan sona kadar FPS oynayabileceğiz. FPS ‘ye karşı olanlar da olabilir o yüzden bir sevindirici haber daha var, oyuncular TPS ile FPS arasında istedikleri vakit geçiş yapabilecekler.

Duyuru videosunu izlediğiniz zaman muazzam bir gelişme yaşandığını görebilirsiniz. Jet’e binerken, otomobil kullanırken, çatışma anında vesaire göze batmayan ve detaylandırılmış görsellikle oynama imkanı sunulmuş.

Efsaneler arasına adını çoktan yazdıran oyun bundan sonra da adından sıkça söz ettirecek gibi. Şimdilik tek olumsuz yan, GTA V’in multiplayer modundaki dengesizlikler olacaktır, bunun için de yapımcı alternatif çözümler getirecekmiş. FPS ve TPS multiplayer alanları birbirinden bağımsız oynanacak ve isteyen istediği dünyada yer alabilecek. E daha ne diyelim ? DLC manyağı olmuş firmalara sağlam bir kapak olur herhalde.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir