İçerenköy arçelik servisimiz hizmetinizde

Her geçen gün gelişmekte olan elektronik ürünler pazarının devi olan Arçelik markalı ürünlerin İçerenköy Arçelik Servisimizde tüm bakım ve onarım işlerini üstleniyoruz.  Dünyanın marka şehirlerinden İstanbul’un Ataşehir’deki elektronik servisimiz ile ev ve iş yerlerinde kullandığınız çeşitli marka ve modeldeki elektronik ürünlerinizin onarım ve bakım işlerini özenli bir şeklide yaparak sizlere hizmet vermekteyiz.

Gelişen teknoloji ve elektronik ürünler dünyasının dev markalarının ürünlerini tamir işlerini yapmak üzere kurduğumuz uzman teknik ekibimiz ile sorunlara çözüm oluyoruz. Elektronik aletler sektöründe uzun yıllar çalışmış olmanın kazandırdığı tecrübe, mesleki bilgili ve becerilerle donanmış kaliteli ve uzman ekibimiz ile kullandığınız elektronik ürünlerdeki arızaları kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz, dönemsel bakımlarını itina ile yapıyoruz. Evlerinizde ve iş yerlerinde kullandığınız hayatınızı kolaylaştıran elektronik cihazlar ile ilgili her türlü şikâyetlerinizi uzman ekibimizle kısa sürede kaliteli şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Ataşehir Arçelik Servisimiz dünya devi markanın özel olarak ürettiği çeşitli elektronik cihazlarda yaşanabilecek arızalarda sizlerin hizmetinde.

İstanbul Ataşehir’de sizlere sunduğumuz uygun fiyatlara kaliteli hizmet ile tek olduğumuzu iddia ediyoruz ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama noktasında özverili olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kurtköy Arçelik Servisinde vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla siz değerli komşularımızın yüzde yüz memnuniyetini kazanmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekte, daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir