İnsan hevesleniyor böyle yeteneklere

Her zaman geliştirilmiş bir yeteneğim olsun istemişimdir. Bir yeteneği geliştirmeye erinmeyecek irademin olmasını da istemişimdir mesela. Ya da fabrika sürümümde direkt geliştirilmiş olarak gelen bir kaç özelliğim olmasını da çok kez istedim.

Sanatkarın önemi burada belli oluyor heralde. Hem yetenek hem de çalışma azminin birleşimi sonucunda ortaya muazzam sonuçların çıktığını görebilirsiniz. Bir de buna yaratıcılık eklenince işte o zaman tadından yenmez eserler çıkıyor ortaya. Çok fazla araç gereç ihtiyacı duymadan bir şeffaf dosya bir kalem bir de kamera sayesinde size neler yapabileceğiniz sorulduğu zaman ne cevap verebilirsiniz ?

Marty Cooper buna artırılmış gerçeklik  Aug(De)Mented Reality adındaki projesiyle cevap veriyor. Çizdiği karakterleri sempatik buldum, hele umursamaz sivrisinek ve bir de kopcoş kurbağa var. Mutlaka izleyin. Sıkılmadan sonunu getirirsiniz.

Dedimya insanın böyle videolar izledikçe yeteneklenmeye hevesi artıyor ama fabrika ayarlarım bozuk. Resim yapamam ama çok güzel takdir ederim. Tebrikler sana Marty Cooper.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

You may also like...

1 Response

  1. Eyl 29, 2014

    […] Cooper adlı arkadaşa ait videoyu bir kaç ay önceki yazıda yayınlamıştım. Şuradan ilgili yazıya ulaşabilirsiniz. Videoyu izlediğinizde tekniği az çok çözebilirsiniz ama bir […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir