Instagram takip edenleri öğrenme

Instagramın yerleşik resmi uygulamasında takipçi sayısı gösterilse de bu özellik sadece sayı göstermekle yetiniyor. Örneğin takip ettiğiniz bir kullanıcı sizi takip ediyor mu ya da takip ettikten bir süre sonra takibi bırakıyor mu bilemiyorsunuz. Resmi uygulamayla bunu görmek mümkün değil ancak kuracağınız bir ek yazılımla takip ettiklerinizden kimler sizi takip ediyor ya da bir süre sonra takip etmeyi bırakmış görebiliyorsunuz.

Uygulamasız şekilde bunu anlamanın tek yolu takip listenizdeki kişileri tek tek kontrol etmek. Ama sevindirici bir haber var. Daha önce Twitter için yazılan uygulamaya benzer şekilde çalışan InstaFollow sayesinde hem iOS hem de Android platformundaki cihazınızı kullanarak bu işlemi çok kısa ve kolay şekilde halledebilirsiniz.

InstaFollow, kurulduktan sonra cihazınızda bulunan Instagram uygulamasıyla eşleşiyor ve çalışmaya başlıyor. Tüm anlarda yaşanan takip / bırakma işlemlerinin yanında yorum ve beğenileri de görebileceğiniz uygulama Google Playstore ve Apple Appstore’da ücretsiz olarak kullanılabilir durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir