İstanbul Pendik Arçelik Servisi 471 59 56 Hemen Arayın

Günümüzde hemen hemen birçok ev hanımı beyaz eşyaya sahiptir. Bu teknolojiden evlerinin her bölümünde faydalanmaktadırlar. Buzdolabından çamaşır makinesine fırından daha başka ürünlere kadar birçok teknolojik ürün evlerde mevcuttur. Bu onlara tüm günlerini ev işleri yaparak geçirmemeleri kolaylığını sağlamaktadır. Şimdilerde ise son teknolojiden nasiplenen Arçelik de binlerce ürünü piyasaya sürmektedir. Ev hanımları da ciddi rağbet göstermektedirler. İşlerinin neredeyse tamamına yakınını bu ürünlerle yapmaları dolayısıyla ürünlerde zamanla arızalanma meydana gelmektedir. İşte bu noktada Pendik Arçelik servisi karşılaştığınız bu sorunları usta elleriyle halledebilmektedirler.

Her işte yardımı dokunan tüm beyaz eşyalarınızın bakımı onarım veya tadilatına ihtiyaç duyarsanız bir telefon kadar uzakta olan Kurtköy Arçelik servisini arayabilir, bu konuda firma yetkililerimiz tarafından gerekli bilgileri alabilir ve akabinde arızalı ürününüzü yaptırabilirsiniz. Doğal olarak bozulma gösteren bu ürünler, kullanıcıları tarafından ürünü satın aldıktan sonra uzun süre kullanmak isteyeceklerdir. Biz bu hususta sizlere bizlere teslim etmiş olduğunuz ürünlerinizi size ilk alışınızdaki halleri gibi sıfır görünümde onarıp geri veriyoruz. Sonuçtan memnun kalacağınızdan ve arızalanmış ürününüzün tamiri sonrasında uzunca bir süre daha kullanacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Eğer ısınmada sorun yaşayan bir kombiniz, kurutmada sorun yaşayan bir bulaşık makineniz ya da çamaşır makineniz var ise ve bunlarda herhangi bir problem ile karşılaşır iseniz Cevizli Arçelik servisine getirebilir ve bakım tamiratını yaptırabilirsiniz.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir