iWatch Temmuz’da geliyor!

iOS 8 bekleyişinin başlamasıyla beraber gelen haberler kullanıcıları heyecanlandırmaya devam ediyor. Söylentilere göre Apple iWatch isimli akıllı saatini Temmuz ayında satışa sunacak. Akıllı telefon üreticilerinin birer birer akıllı saat pazarına adım attıkları günümüzde, Apple da boş durmayıp kendi akıllı saati olan iWatch’ı 2014’ün 3.çeyreğinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Haziran ayında tanıtılması planlanan iOS 8 ile birlikte iWatch’ında ayrıntılarının belli olacağı konuşuluyor.

Apple, yeni nesil işletim sisteminde kullanacağını belirttiği Healthbook’un üzerine çok düşmüş gibi. Zira iWatch’ın da büyük kısım özelliklerinin Healthbook için geliştirildiği söylentiler arasında. Gelen haberleri ise Tayvan’da yayın yapan ve tedarikçilere yakınlığıyla tanınan Economic Daily News sitesi veriyor.

Şahsi düşüncem, Nokia, Samsung, Sony gibi firmaların bu alandan pay kapma yarışında, özellikle de kendine has çizgisiyle Apple’ında yer alması gerektiği yönünde. Gerek işletim sistemi gerekse tasarım harikası ürünleriyle rekabeti bir hayli kızıştıracağına eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir