Kafa topu ve futbol oyunları

Günlük yaşantının stresinden uzaklaşmak için kısa bir mola vermeniz gerekebiliyor. Eğer siz de stresinizi oyunlarla atmaktan yanaysanız küçük boyutlu ama keyifli oyunlara göz atmanızı tavsiye ederim. Hem kısa süre içerisinde oyunlarla eğlenebilir hem de flash oyun olmalarından dolayı download, kurulum vesaire gibi ek uğraşlarla vakit kaybetmezsiniz. Hani bizim amacımız kısa vakitleri değerlendirmek (:

logoEğer siz de benim gibi futbol hastasıysanız yöneleceğiniz adres iki kilometre öteden belli. Futbol temalı oyunlar.Bu arada yakın zamanda krampon siparişi verdim geldiğinde onun hakkında da bir yazı hazırlayacağım. Futbol oyunları tek kişilik ya da çok kişilik olarak oynanabildiklerinden eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Oyunların arkadaşlarla beraber oynandığında tadını alanlardansanız futbol gibi 11+11 kişiyi barındırabilen takım oyunları sizin için birebirdir. Ya da açıp futbol menajer oynayarak kendi takımınızı kurabilir ve rakip gerçek oyuncularla kıyasıya kapışabilirsiniz. Seçenek bol, seçim ne olursa olsun eğlenceli. İnternet üzerinden online olarak bir çok platformda bu bahsettiğim eğlenceyi bulabilirsiniz. Bunlardan birisi de oyunlarinioyna.org . Siteden bir kaç oyun üzerinden konuşmak istiyorum, hani dediğim gibi kendisi küçük ama verdiği eğlence herkese yetecek türdür.

Kafa Topu oyununu önerebilirim. Kısaca oyunu açıklamak gerekirse, oyunda bir çok yıldız oyuncuyu seçip başlayabiliyorsunuz. Oyun içerisindeki bir çok ek ödül ve bonusları kazanabiliyor ve bonusların farklı özellikleriyle rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz. Oyundaki envanterleri de etkileyebilen bonuslar var. Çeşitlilikler sayesinde farklı kombinasyonlarda oyun zevkini tadabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar!

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir