LG G2 Kitkat 4.4.2 güncellemesi ne zaman gelecek ?

Şahsi olarak LG G2 kullanıcısıyım,  açıkça söylemek gerekirse Nokia 5800 ‘dan geçtiğim için bu telefona beklentim felan yoktu. İlk android cihazımdır kendisi, bu yüzden ne gördüysem ilk karşılaşmam oldu ve bunun için ekstra olan her özellik tüm işlerimi rahatlıkla görmeme yetiyor.

Güncellemeler konusunda pek takip eden biri değilim, siteyi sürekli kontrol edebilme, sosyal medyayı kullanabilme vs. gibi özellikleri tam anlamıyla yapabildikten sonra ufak tefek hızlandırma güncellemeleri stabilite güncellemeleri felan benim için çok ayrıntı oluyor. Hani şunu demiyorum, mutlaka telefonun tüm özelliklerini kullanmak gerek çünkü verdiğim parayı haketmesini isterim. Zaten telefon da tüm isteklerimi takır takır yerine getirdiği için o konuda muzdarip değilim.

Android 4.4.2 güncellemesini çoğu kişi büyük beklentilerle bekliyor, ama bu derece büyük beklentilere değmeyeceğini tahmin etmeleri gerekirdi çünkü geçtiğimiz ay LG, yayınladığı bir video ile G2 için 4.4.2’nin sadece milisaniyeler ile ölçülebilecek derecede hızlandığını açıklamıştı. Firmaya göre başarıdır bilemem ama kullanıcı bunu ne kadar anlayacak sormak lazım.

Benim beklentim sadece kamera yazılımının iyileştirilmesi yönünde. Gece çekimlerinde görüntü donması yaşanıyor, eminim güncelleme ile düzeltilecektir.

Bu arada, donanımhaber’de takip ettiğim konuda güncellemenin 20 Nisan’da yapılacağı yazıyor. Kimisi de pazar gününe denk geldiği için hafta içine sarkabileceğinden bahsediyor.

Bekleyip görelim.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir