LG G3 hakkında son bilgiler geliyor!

LG, Android maceramdaki ilk telefon markası. LG G2 modeliyle öyle sağlam bir giriş yaptı ki piyasaya, hem kullanım açısından hem piyasadaki fiyat performans oranından hem de vazgeçilmez özellikleri açısından mükemmel bir seçimdi benim için. Muadili cihazlar 2000 lira sınırından inmeden çıkış yaparken LG G2 1600 lira ile çizgisini belli etmişti.

Şimdi sıra LG’nin G3 modelinde. Geçtiğimiz yılın kazananı ilan edilen LG G2’nin ardından çıtayı yükseltmesi sebebiyle G3 yüksek beklentilerle takibe alındı. Önceki haberlerimde G3 ‘ün olası özelliklerinden bahsetmiştim. Şimdiki haberde ise G3’ün sızan görüntülerinden haber vermek istiyorum.

Bir çok kaynağa göre üretimi başlamış ve hatta bazı operatörlere gönderimi yapılmış olan G3 için bir çok tasarım örneği ortaya çıktı ancak son ve en mantıklı sızıntı ise şu şekilde.

lg-g3-leak-mockup-h1-900-80-1-728x409

 

Gördüğünüz gibi alt ve üst barları biraz daha küçülten LG, sihirli tuş olarak nitelendirdiği arkadaki tuşlarda da biraz değişiklik yapmış ve hem kullanımı hem de görüntüsü hoş bir hale getirmiş.

Bir başka sızıntı haber ise LG’nin G2 modelinde yaptığı sonradan altın renkli olarak sunduğu modelin bu sefer ilk satıştan itibaren mevcut olacağı.

LG markasını beğendiğim için sürekli takip ediyor ve haberler yazmaya devam ediyorum. Gerek fiyat gerekse performans açısından sevdiğim ürünler ortaya çıkaran bir marka.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir