Moda takip siteniz

Günümüzde her alanda olduğu gibi modada da hızlı bir değişim ve akım mevcut. Kendini yinelemeyen, sürekli yeni sonuçlarla karşımıza çıkan ve tüm otoritelerin anlayış ve görüş biçiminin farklı olmasından dolayı esnek yapıya sahip olduğu içindir ki; moda dediğimiz süreç diğer alanlardan kati bir şekilde ayrılıyor.

Örneğin, teknoloji için konuşmak gerekirse; geçmiş birikimlerin üzerine oturan ve bu bağlamda kendini ilerleten çalışma alanı olduğu için bir birikim sonucu ortaya çıkar ve geçmişiyle benzerlik gösterip kendini yineleme eğilimindedir. Ama, moda dediğimiz zaman her an farklı bir bakış açısıyla yorum kazanmış ve bir önceki nesilden tamamen farklı çizgide ilerleyen süreçle karşılaşma ihtimalimizi göz önüne almamız gerekiyor. Durum böyle olunca da takip edilmesi hayli güç bir alanla karşı karşıya kalıyoruz. Kaldı ki modanın kendi içerisinde de müthiş bir branşlaşma yaşadığını görebilirsiniz, sadece ayakkabılarda bile; bot, çizme, spor, babet gibi çokça çeşit olması teoriyi güçlendiriyor.

Benim önerim bu noktada, moda otoritelerini, bu alana yön veren ana markaları ve ürünlerini bir araya toplayan bir takım site ve yayınları takip etmeniz. İşi profesyonel olarak yapan, modanın binbir kolunu takip edip kalite süzgecinden geçiren, sonuçları takipçiye en sağlıklı ve güncel şekilde aktaran sitelerden birisi bumarkamoda.com ‘u kullanabilirsiniz. Siteye girdiğiniz vakit mağaza, marka ve ürün bazında arama yapabilme seçeneklerinizle istediğiniz kombinasyonlara kolayca ulaşabilme imkanınız oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir