Müzik aletleri için uygun fiyatlar

Günün yorgunluğunu atmak için insanların kendilerine has hobileri vardır. Örneğin ben müzik dinlerim. Tabi bu hobileri sürekli yapmak da onlar üzerinde geliştirmeler yapmaya ve daha kaliteli bir şekilde icra etmeye zorluyor insanı.

Müzik dinleme aşamasında bir kaç küçük nottan bahsedeyim. İlk zamanlar müziğe heves etmeye başladığımda müzik aletleri hakkında bilgiler edinip hangisinin bana uygun olduğunu çalarak öğrenmek istemiştim. Ama gelin görün ki hiç bir müzik aletinde başarılı değilim, en azından denediklerimde, sonraki zamanlarda tekrar deneme sözüyle bu müzik aleti çalma hevesini bir kenara koyup yapılmış kaliteli eserleri dinlemeye başlamaya karar verdim.

Bu aşamada öncelikle piyasada vasat kabul edilen cihazlarla başlamıştım çünkü konu hakkında bir bilgiye sahip değildim. Daha sonraları notaları daha sağlam veren kulaklık ve hoparlör arayışına başladım. Tabi öncelikle bütçeme uygun olanları seçmek istiyordum zira istediğim ürünler bir çok firmada çok pahalıya satılan aletlerdi. Bu yüzden ben de ikinci el ilan sitelerini araştırmaya başladım. Çünkü firmadan bilmediğim bir performanslı ürünü almak yerine onu daha önceden almış denemiş ve tecrübeye sahip ürünün sahibinden almak daha mantıklı geldi. Hem ürünün artısını eksisini bilecek hem firmaların abartılı reklamlarını ekarte edecek hem de uygun fiyata temin etmiş olacaktım. Sonuçta böyle yaptım ve bir sandisk sansa clip+ ve bir de philips strecth kulaklık aldım.

Şu an için memnunum bu kombinasyondan belki ilerde daha da geliştirebilirim.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir