Op. Dr. Kemal Ekberoğlu Burun Estetiği

Merhaba Sevgili Okurlar,

Günümüzde en önemli estetik cerrahi ameliyatları arasında yer alan burun estetiği hakkında bugün sizlere bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Eğer burnunuzla ilgili nefes alma problemleri ya da burun şekil bozukluğu gibi problemleriniz varsa, eminim ki siz de burun estetiği ameliyatı olmayı düşünmüşsünüzdür. İşin en önemli kısmı bence burun estetiği ameliyatı olmadan önce işini gerçekten iyi yapabilen bir cerrah bulabilmek. Aksi durumda ameliyat sırasında yapılan hatalar sonucuyla iş düzeltilemeyecek problemlerin ortaya çıkmasına sebep olur.

Aslında ne demek istediğimi daha iyi anlayabilmek için internette ”Estetik Faciaları” adı altında bir arama yapabilirsiniz. Bulacağınız fotoğrafların tek suçlusu büyük oranda işini tam olarak öğrenememiş kimselerin yaptığı eylemlerin sonucudur. Örnek vermek gerekirse burun estetiğinde amaç burnu küçücük yapmak ya da burun ucunu çok aşırı kaldırmak anlamına gelmez. Yapılması gereken en doğru şey yüz hatları ile uyumu mükemmel kılınmış bir burun yapısı ortaya çıkarmaktır. Yani küçük burun her yüze yakışmaz, eğer yüzünüz geniş ve uzunsa çok küçük bir burun oldukça yapay bir görüntüye sebep olacaktır.

Dr. Kemal Ekberoğlu

Bugün sizlere yıllardır estetik burun ameliyatı alanında isim yapmış ve hasta memnuniyeti %95’in üzerinde olan bir doktoru Op. Dr. Kemal Ekberoğlu’nu tanıtmak istiyorum. Kendisi hakkında burada size övücü cümleler yazmayacağım; çünkü biliyorum ki sadece bu sitede değil diğer birçok sitede de Kemal EKBEROĞLU ile ilgili yazıları okuyup da geldiniz. Ve sanırım kendisi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsunuz. Öncelikle bu yazıyı yazan ben tüm samimiyetimle söylüyorum ki ben de Kemal Ekberoğlu tarafından ameliyat edildim. Sizin gibi ameliyattan korkuyordum ve işin daha kötüye gitmesi içimi yememe sebep oluyordu; ama tabi ki korkularımı yenip kendisiyle görüştükten sonra ameliyat oldum. Şu an 7. ayım ve gerçekten o eski halimden eser kalmadı. Hem nefes alma problemlerim bitti hem de artık daha güzel ve şık bir burnum var. Eğer tereddütte kaldıysanız ve karar veremiyorsanız. Size direkt olarak Kemal Ekberoğlu’nu önermiyorum. Sadece araştırmalarını bizzat onun üzerine yoğunlaştırırsanız gelecek için iyi bir karar almış olacaksınız. Ayrıca burun estetiği fiyatları konusunda da diğer doktorlara göre daha uygun bir fiyat imkanı sunuyor Sağlıcakla kalın…

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir