Sakal nasıl çıkar ?

İnsanlar aynaya baktıkları zaman kendilerini nasıl görmek istedikleri hakkında bir çok fikre ve isteğe sahiptirler. İnsan olmanın en doğal gereklerinden birisidir bu durum. Toplum içerisinde yer edinme arayışında olan insanları bir kenara bırakalım, çünkü onlar kendi düşüncelerini değil başkalarının kendileri hakkında düşündüklerine daha çok önem veren insanlardır.

Duruma bu açıdan baktığımız zaman insanların kendilerini kozmetik açıdan tatmin etmeleri gayet normal bir durumdur. Örneğin ben yakın zamanda kel kalacağım heralde, saçlar dökülüyor, istemez miyim gür saçlarla ayna karşısında poz vermeyi ? Tabii ki isterim ve bunun için de bir takım yollara başvuracağım, önce ilaçlar, minoxidil ve türevleri, daha sonra olmazsa saç ekimi.

Sadece dökülen saçlar için değil, çıkmayan sakallar, ya da sakal yapısındaki herhangi bir cilt hastalığına bağlı gelişmiş şekil bozuklukları, bunlar tıbbi yöntemlerle çözülebilecek durumlar. Sakal çıkarıcı bir çok ilaç var bunları kullanarak olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Kesin işe yarar mı bilemem ama denemek gerektiği kanısındayım.

Çok çok çok önemli bir hatırlatma yapıyorum, her ne amaçla olursa olsun, ister saç dökülmesine, ister sakal çıkarmasına, ister diş ağrısına, ister baş ağrısına, hangi ilacı kullanacaksanız mutlaka bir doktor tavsiyesinde başlayın. İlaçların hiç birisinin yan etkilerini ön göremezsiniz, ön göremediğiniz yan etkiler de size hiç de hoşlanmayacağınız bir şekilde dönüş yapabilir. Bu uyarımı lütfen dikkate alarak düşünün.

http://www.minoxidil-tr.com

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir