Sanalpazar indirim kuponu kazanma

Merhabalar. İnternet üzerinden sürekli alışveriş yapıyorsanız sanalpazar’ı duymuşsunuzdur. Sitede çeşitli zamanlarda indirim kuponu kazanıyorsunuz. Çeşitli şartları var ama alışveriş siteleri arasında en işe yarar kuponu dağıtan sanalpazar.

İndirim kazanmak gayet basit, ama herkes için geçerli olmuyor, eğer sitede sürekli aktifseniz ve alışveriş yapıyorsanız kazanamama gibi bir durum söz konusu değil.

Öncelikle sitede tüm doğrulamaları yapmanız gerekiyor. TC kimlik numarası, cep telefonu ve email doğrulamarını yaptıktan sonra alışveriş kuponu kazanma şansınız aktifleniyor. Önceki yazıda Xiaomi 5200 mAh şarz cihazı aldığımı belirtmiştim, o cihazı 10 TL kuponla aldım ve 42 TL ödedim. Anlık indirimlere denk gelirseniz daha fazla indirim kazanma şansınız oluyor.

Sanalpazar günlük indirim kazanmak için ne yapmalıyım ?

Dediğim gibi gayet basit bir süreç. Sanalpazarın sizin hangi kategorilere ilgi gösterdiğinizi belirleyen bir sistemi var. Sepetinizdeki ürünler ve izlemeye aldıklarınız sayesinde bu işlem kolaylaşıyor. En sevdiğim yanı da bu, sizin ilgi gösterdiğiniz ürünlere indirim veriyor. Yani parfüm alacaksanız, parfüm indirimi veriyor, diğer siteler gibi parfüm incelemesi yapan adama saat indirimi vermiyor yani.

Sitede gezinirken ürünleri incelemeye alın, sepete ekleyin. Bol bol ürün gezin. Ertesi gün öğleye doğru 11 civarında bir mail geliyor ve hesabınıza 10 TL ‘lik kupon tanımlandığı söyleniyor. Kupon sayfasında hangi kategorilerde geçerli olduğunu görebiliyorsunuz.

Teşekkürler sanalpazar.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

1 Yorum

  1. kına tepsisi   •  

    Paylaşım için Teşekkürler sağolun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir