Size En Yakın Yerler

Merhabalar değerli takipçilerim. Bu yazımda sizlere oldukça faydalı ve işinize yarayacak bir siteden bahsetmek istiyorum. Gerçekten benim oldukça ilgimi çekti. Günlük hayatta her zaman işimize yarayacak bilgiler ( en yakın atmler, en yakın eczaneler, en yakın havaalanları…) bu site aracılığıyla ayağınıza kadar geliyor. Hangi şehirde ne aradığınızı hemen sitenin anasayfa kısmından ulaşabiliyorsunuz. Anasayfada bulunan Türkiye haritasından da şehir seçebiliyorsunuz. 

Dediğim gibi oldukça ilginizi çekecek bir site. Çünkü evinizde oturdunuz karnınız acıktı veya bir ağrı kesici almak istediniz. Hemen yaşadığınız şehri yazıyorsunuz ve sizlere en yakın lokantayı,ezcaneyi veya bu tür bilgileri anında öğrenebiliyorsunuz. Aynı zamanda bir müşteri değil herhangi bir kurum sahibi iseniz bu siteye şehrinizle birlikte kayıt olabilir sizin işyerinizin reklamı yapılabilir. Bir müşteri bilgileriniz yazıp tıkladığı zaman hemen sizin iş yerinize yönlenir.

Site tasarımı da oldukça kullanışlı diyebilirim. Herhangi bir zorlanma olmadan işlerinizi halledebileceğiniz bir tema seçilmiş. Reklamlarla da müşterilerini sıkmıyor cidden. Bu tür projeleri her zaman desteklediğimi bildirmek isterim. İnterneti yararlı bir biçimde kullanmak lafının bir örneklerinden olan bu siteyi herkese tavsiye ediyorum. Oldukça kullanışlı ve işinizi görecek bir site. Sitenin adresini fazla uzatmadan sizlerle paylaşayım geri kalan kısmı siz halledin 🙂 …

www.enyakin.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir