Torrentleri http protokolü ile indirin

Torrent üzerinden veri indirmek için torrent yazılımı kullanmanız gerekmiyor, evet bu zamana kadar kullanmış olabilirsiniz ama bu vakitten sonra ufak bir ücret ödeyerek hem torrent hem de diğer premium özellik gerektiren dosya indirme sunucularından son hızda veri çekebileceksiniz. İndirdiğiniz içeriğin ne olduğunu bilmediğim için o aşamada yasallık konusunda bir şey diyemeyeceğim ancak debrid sitelerini kullanarak yapacağınız indirmeler, premium kullanıcı olma seviyesinde yasaldır.

Türkiye’de de çeşitli debrid sitelerinin satışı yapılan premium hesaplarını kiralayabilirsiniz. Bir kaç ay önce kullanmaya başladığım real-debrid sitesini tavsiye edebilirim. Diğer sitelerden farklı olarak en ucuz ve torrenti desteklemesi cabası. Torrent indirirken gerekli olan seeder sayısının azlığı nedeniyle sürekli yavaşlamalar yaşıyor ve bıkkınlık fazındaysanız real-debrid’in torrent servisini de kullanabilirsiniz.

Kendi sunucusuna aldığı torrenti http üzerinden -ki bu herhangi bir dosya indirme yöneticisiyle indirebilmeniz anlamına geliyor- çekebilirsiniz. Ayrıca bir çok özel sunucudan farklı farklı premium almadan ortak bir hesapla indirme yapabiliyorsunuz. Çeşitli bir çok özelliği var ama diğer debrid sitelerine de bakarak size en uygun olanı seçmeniz mantıklı. Kolay gele.

Torrent / Upload siteleri sadece illegal uygulama ve dosyaların paylaşılması için değildir ve illegal dosyaları paylaşmanız veya yardım etmeniz halinde Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereği suç işlemiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir