Yeni süreç

Yine blog molalarımdan birini vermiştim. Bir kaç tane tema denedikten sonra artık daha sade olanı seçmeye karar verdim.
Tema her ne kadar işlevsel olsa da kalabalık olması bir süre sonra insanı yoruyor ve uğraşmayı geçtim görmek bile istemez oluyorum. Yeni temayla birlikte yeni yazı konularına da gireceğim. Yani komple bir değişime girmeyi hedefliyorum.
Yeni bir telefon aldım (LG G2) ve bu telefonla birlikte sosyal medyayı daha yakından takip edebilme ve olaylara hakim olabilmeye başladım. Önceki emektar 5800 ile ancak twitter da gezebiliyordum.
Artık android kategorisinde de yazılara başlamak istiyorum çünkü bir ton uygulamanın içinde sevdiklerimden bir kaçını tanıtıp işinize yarayanı kullanmanızı isterim.
Görmüşsünüzdür, artık daha az reklam veriyorum, kalanlar da zamanı bitmek üzere olanlar. Onların da zamanı dolunca artık yeni reklam almak istemiyorum. Usandım onlarla uğraşmaktan.

Temaya bir kaç eklemeyle daha uygun hale getirebilirim ileriki süreçte. Şimdilik böyle kullanayım.
Sosyal medya da takipleşelim.

He, bu arada önceki temalardan istedikleriniz varsa iletişim sayfasını kullanarak bana mail atabilirsiniz. 2 gün içinde dönmezsem iletisim@kenancanol.com mail adresine bir mail atıverin, sitedeki iletişim eklentisi bazen dandirik dundirik çalışmayabiliyor.

Kalın sağlıcakla.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir