Yine yeni bir tema ve yola devam

3-4 ayda bir tema değiştirmeye başladım, sıkıntıdan mıdır nedir sürekli yeni bir şeyler arıyorum. Geçen ay blogda yazdığım hueman teması çok hoşuma gitmişti ve kullanmaya karar vermiştim. Boş bir zamanı kollayıp yeni temayı bir kaç küçük düzenlemeyle kendime uygun hale getirdim ve kullanmaya başladım.

Footer’da şahsın linki vardı ama kaldırdım (kendi de izin veriyor zaten) bu nedenle uygun bir tanıtım yazısı yazıp vicdanımı rahatlatmak istiyorum. Zaten yazmıştım ama yine yazacağım.

Logoda artık bir karakter var. Hayatım boyunca iki karakteri samimi buldum, birisi Road Runner’daki “coyote” diğeri Futurama’daki “bender” . Road Runner’ı herkes izlemiştir ve biliyordur zannediyorum. Her şeye rağmen çizerlerin Runner’a torpili nedeniyle sürekli kaybeden adamımız uç bir zeka düzeyine sahip 🙂 Daha önceki logoda Coyote vardı, değiştirmiştim. Sıra Bender’da. Bender ise Futurama’dan. İzlemediyseniz şiddetle tavsiye edeceğim bir dizidir. Çok güzel göndermeleri olan senaryosu var ve bölüm ardına bölümden bıkmayacağınızı garanti ederim.

Sürekli aynı şeyleri yazmama gerek yok sanırsam, önceki tema girişinde neler yazıp da yapmadıysam bunda da öyle olacaktır büyük ihtimal. Zaman buldukça yazmaya devam edeceğim. Bundan sonra da kendi temamı yapacak zamanı bulamam galiba, stajlar her ne kadar geçen seneki kadar yoğun olmasa da sık ve dar aralıklarla oldukları için zaman problemi çekebiliyorum.

Yine eski yazı girişlerine devam etmeye çalışırım. Herkese selamlar, kendinize iyi bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir