Allahın belası kelime

Kınıyoruz.

Lanet ettim bu ifadeden. Kınamayı okuldan kaçan çocuğa ver, işini tam yapmayan elemanına ver ya da ne bileyim ulan memleketi soyup soğana çevirenin alnının çatına söyle ama 21 tane -ki daha sayısı bile belli değil-

ŞEHİDİN ARKASINDAN SÖYLEME

Çok çok iyi yaptığınız bir işiniz var son yıllarda, eğitim sistemiyle neden sürekli oynandığı gün gibi ortadayken, cin fikirlerin topluma ufaktan ufaktan yedirildiğini biliyoruz. Balık tutar gibi at çek yapmanın adet olduğu günlerin öncesinde, henüz 6-7 yıl evveline gidildiği vakit, bir şehit haberi geldiğinde halkın sokağa dökülüp “NOLUYOR ULAN BİZ BURDAYIZ” dediği zamanı yaşamışken, 21 tane şehit haberine magazin haberlerinin arasında yer verilen günlere geldik.

Ne beklenebilirdi ki ? Duyarsızlaştırma politikasının bu denli canla başla ilerletildiği, artık geri dönülmez noktalara varıldığı, halkın ya da politikanın patlama noktasına ulaşılmasının gözlendiği, yokuş aşağı frensiz bir şekilde duvara çarpmayı bekliyoruz.

21 CAN

21 Aile

Gitti bugün.

Ama siz hala kendi emellerinize alet etmeye devam edin. “Dediklerimizi yapmadınız, biz demiştik size” egonuzu tatmin etme cüretini gösterebiliyorsunuz hala. Hala bu milleti politikanızla tehdit edebiliyorsunuz.

babam-da-sagolsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir