Amazon.com ‘dan gelen ikinci siparişim

SSD alışverişimden son derece memnun kaldıktan sonra, Amazon.com üzerinden ikinci paket siparişimi verdim ve beklemeye koyuldum. Beni ikinci kez şaşırtan ticari ahlaklarıyla bundan sonraki alışverişlerimde tek adres haline gelmeye başladılar.

İkinci siparişim de ise şu ürünleri aldım;

kenancanol.com-amazon-siparis

İlk ürün mouse pad, Steelseries mouse ile iyi bir kombinasyon olacağını düşündüğüm için aldım. TR fiyatlarıyla karşılaştırmayacağım çünkü Türkiye’de bulunan mağazalar özellikle hobi, elektronik ürünlerinin yüzde 90’ını fahiş fiyatlardan satıyorlar.

İkinci ürün ise Bicycle kart destesi, bildiğimiz 52’lik deste yani. Alma sebebim ise, bu aralar kartla yapılan ilizyon gösterilerine merak salmış olmam. Bizim buralarda aradım bulamadım, klasik desteler de yeterli kalitede olmadığı için bir şey yapamıyorsunuz.

Veee bombaya geliyorum, ürün kargoya verildikten sonra 3 gün içinde elime ulaştı. Şaka gibi. Ben 2 hafta önce sipariş verip de elime o kadar süre bekledikten sonra geçen yurtiçi alışverişlerimi hatırlıyorum (fırsat ürünü ya da stok eksiği felan değil bildiğiniz bekledim 2 hafta)

Ne diyeyim ben şimdi, bu derece sağlam satış prensibine sahip bir kuruluştan ben almayayım da kim alsın ?

Ayrıca chat hizmetleri de muazzam. Önümüzdeki Black Friday indirimleri için beklediğiniz ürünü söylediğinizde BF indirimi olup olmayacağı hakkında gerekli bilgileri alabiliyorsunuz ancak fiyat hakkında bildirim yetkilerinin olmadığını söylüyorlar.

Kendime bir de liste yaptım, alacaklarımı 1 hafta bekler hem ucuz hem malzeme kalitesi üst düzey olanlardan alırım.

  • WD 2TB Black My Passport Ultra Portable External Hard Drive – USB 3.0
  • HyperX Cloud II Gaming Headset for PC & PS4 – Red
  • EVGA TORQ X5 Gaming Mouse/Customizable/6400 DPI/5 Profiles/8 Buttons/Ambidextrous

  • Corsair Vengeance K70 Mechanical Gaming Keyboard – VENGEANCE MX Red

Hepsini de takip ediyorum, en dip fiyatları gördüğünde siparişlerimi geçeceğim.

Amazon you are the best!

diyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir