Evlilik Kredi Hakkında Her Şey Bigkredi.com’da

Evlilik, düğün, nişan, balayı, ev eşyaları gibi başlıca evlilik masrafları bildiğiniz gibi bütçenizi büyük ölçüde zorlayacak hatta bazı durumlarda bütçenizin yetemeyeceği masraflardır. Artık bu masrafları dert etmenize gerek yok. Çünkü bankaların siz yeni çift adaylarına özel evlilik kredisi ile tüm evlilik masraflarını karşılayabilir, bütçenize göre ödeme planları ile birlikte zorlanmadan rahatça geri ödeyebilirsiniz. Üstelik uygun faiz oranlarıyla.

Başvuru ve Evraklar; Öncelikle evlilik kredisi başvurunuzu kısa mesaj aracılığıyla, internet bankacılığıyla ve banka şubelerinden şahsen gerçekleştirebilirsiniz. Evlilik kredi başvurunuz ön onay aldığı takdirde gerekli belgeler ise;

*T.C. kimlik belgesi, pasaport veya ehliyet
*Ücretli çalışanlar için gelir belgesi, maaş bordrosu
*Serbest meslek/işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi
*Başvuran kişiye ait güncel elektrik, su, telefon, internet, doğalgaz faturası veya 3 ay içinde alınmış ikametgâh belgesi
*Bağlı olduğunuz sosyal güvenlik kurumuna ait belge

Faiz Oranları ve Ödeme; Öncelikle evlilik kredisinin faiz oranları bankaya, taksit sayısına ve kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir. Ortalama faiz oranı ise %1,35- %1,49 arasında değişmektedir. Evlilik kredisini 9-48 ay taksit seçeneklerinden size en uygun olanını seçerek geri ödeyebilirsiniz. Bu kredi çeşidinde kullanabileceğiniz maksimumum tutar ise 40 bin TL’dir.

Sizde nişan, düğün, balayı ve ev eşyaları masraflarının yükünü hafifletmek istiyorsanız, şartlarınıza en uygun bankaya giderek evlilik kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için : www.bigkredi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir