Game Of Thrones Rekor Kırdı

Dizi aleminde belkide en çok takip edilen ve sevilen dizi olan Game Of Thrones piyasada rekorları bir bir egale ediyor. İzlenme sayısı olarak tarihin en popüler dizisi haline gelen Game of Thrones bu hafta sezon finali yaptı ve tam 8 milyon kişi tarafından izlendi. Yine kendi elinde olan bir rekoru daha kırarak piyasada ulaşılmaz bir hale geldi diyebilirim. Beşinci bölüm yayınlandığı zaman 12 saatte 2 milyon kişi tarafından izlenerek rekor kıran dizi sezon finali ile imkansız denilen rakamlara kadar ulaştı. 

Sezon finalinde ki olaylar zinciri bu sayının bir hayli yükselmesine sebep oldu denilebilir. Siteyi pazarlama konusunda oldukça zekice davranan kanal sezon finalinden önceki bölümlerde istenileni vermedi ve herkes vazgeçti derken mükemmel bir sezon finali ile insanları peşinden sürükler hale getirdi. Bende artık tadı kalmadı diye düşünenler içerisindeyken diğer sezonu iple çeker oldum.

Olan olaylar ile izleyicisini ters köşe yapmayı seven Game Of Thrones, son bölümde de yaptı yapacağını. Jon Snow karakterini bir anda öldürdüler. Diziye alışkın olan insanların çokta şaşırmadığı bir bölüm oldu diyebiliriz. Ters köşe yapmayı seven dizi senaristleri Jon Snow’u başka bir şekilde getirme ihtimalleri de yüksek. Spoiler olarak düşünmeyin benim ki sadece bir tahmin.

Önümüzde ki sezonda neler göreceğiz merakla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir