İstanbul’un En Profesyonel ALARKO Servisi ile Tanışın!

İstanbul’un En Profesyonel ALARKO Servisi ile Tanışın!

Özel İstanbul Alarko Servis firmasından aldığım servis hizmeti ile ilgili konuşmak istiyorum ve yakın zamanda sahip olduğum deneyimi siz değerli dostlar ile de paylaşmak istedim. Alarko marka klimamın her geçen gün biraz daha büyük sorunlar ile beni rahatsız etmesi artık can sıkıcı bir hal almaya başlamıştı. Online olarak yaptığım araştırmalar, beni bu firmaya yönlendirdi ve hemen iletişim numarası üzerinden yani 444 55 45 aracılığı ile yetkili isimlere ulaştım.

Gayet samimi ve sıcak bir personel karşıladı ve sorunun ne olduğunu anlatmamı istedi. Uzun uzun sorunu anlattım ancak teknik destek hizmeti ile yardımın mümkün olmadığını ve ürünü görmek istediklerini belirttiler. Bu arada ücretsiz teknik destek hizmeti de alabiliyorsunuz yani ufak tefek sorunlar için bu hattı kullanabilirsiniz.

Kısa sürede adresime ulaşan ekip, sorunu inceledi ve detaylı bir bilgi aktarımı ile birlikte onayımı aldıktan sonra işe koyuldu. Gün içerisinde sorun çözüldü ve ürün teslimi yapıldı. Parça değişiminin yapılması beni biraz tedirgin etti ancak 1 yıl garanti belgesi ile birlikte bu tedirginlik ve şüphe ortadan kalktı. Bakın bu basit bir şey gibi durabilir ancak ne yazık ki birçok firma bu şekilde hizmet vermiyor ve amaçları da yalnızca para.

Kaliteye değer veren bir firmayı bulmuşken sizinle de paylaşmak istedim ve hizmet aldıktan sonra eminim sizler de olumlu geri bildirimde bulunacaksınız. Sizlere verdiğim numara haftanın her günü aktif ve muhakkak bir personel sizlere yanıt veriyor. Daha iyi hizmet almak ve kaliteli çalışmalardan yararlanmak adına sizler de bu numara üzerinden harekete geçebilir ve sorunlarınızı da detaylı bir şekilde iletebilirsiniz.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir