Kaynarca Arçelik servisi ile çamaşırlarınız ıslak kalmasın

Kaynarca Arçelik servisi ile çamaşır makinelerindeki her türlü arızaya son verebilirsiniz. Çamaşır makinesi aldığınızda annelerinizin ve anneannelerinizin yıllarca uğraştığı elde çamaşır yıkama eziyetinden uzak kalmak istersiniz ya da bekâr bir birey olarak tek başınıza geçtiğiniz evinizde her şeyi tek başınıza yaparken çamaşırlarınızın temizliğini sağlayacak güvenilir birine ihtiyaç duyduğunuz için en iyi ürünü satın alırsınız. Ne amaçla olursa olsun aldığınız çamaşır makinesinin sorunsuz şekilde çalışabilmesini ister ve en ufak bir sorunu gözünüzde çok fazla büyütürsünüz. Ancak son yıllarda daha fazla teknolojik unsur eklenen makinelerin daha hassas bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Ne kadar özenli kullanılırsa kullanılsın elektronik cihazların kullanım süresinin artması ve zamanın etkileri nedeniyle çamaşır makinelerinde çeşitli arızalar meydana gelmektedir.

Arçelik servisi çamaşır makinelerinde meydana gelen tambur delinmesi, sıkma sorunları, kömür bitmesi ya da beynin hasar görmesi nedeniyle cihazın tamamen durması gibi sorunlarda çağrı merkezimize ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede adresinize ulaşarak onarım işlemine başlayarak mağduriyetinizi sona erdiriyoruz. Ancak tambur delinmesi ya da çamaşır makinenizin beyninin hasar görmesi gibi durumlarda ihtiyaç duyulan yedek parça değişimi nedeniyle cihazın servis merkezine götürülmesi gerekmektedir. En geç 1 hafta servis süresi ile servis merkezimize götürdüğümüz cihazınızın tamir ve onarımı gerçekleştirerek adresinize teslim ediyoruz.

Sadece çamaşır makinesi değil bulaşık makinesi, kombi cihazı ve buzdolabı gibi tüm Arçelik marka beyaz eşyaların onarım ve tamir işlemlerinin yanı sıra yedek parça değişimlerini de yapmaktayız. Hızlı servis anlayışımız, uzman teknik ekiplerimiz ve kaliteli hizmetlerimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerindeki Arçelik marka beyaz eşya kullanıcılarının hizmetindeyiz. Yavuztürk Arçelik servisi çağrı merkezimizdeki personelimiz ve uzman teknik personelimiz ile çamaşır makinenizin olası tüm sorunlarını kontrol etmekte ve gerekli ön bilgiyle birlikte talebiniz doğrultusunda tamir işlemine başlıyoruz. Özellikle sıkma sorunları çamaşır makinesinin beynindeki sorunlardan dolayı meydana gelmektedir. Sık sık makinenizin çamaşırları olması gerekenden daha ıslak bir şekilde çıkardığını fark ettiğinizde çağrı merkezimize ulaşmalı ve çağrı kaydı oluşturarak, makinenizin teknik bilgilerini servis personelimize vermelisiniz.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir