Kombi ve klima cihazınız için Acıbadem Arçelik servisi

Kombi cihazları son dönemde hayatı konforlu kılmak adına üretilen elektronik cihazlardan biri olarak özellikle kış aylarında evlerimizin sıcacık olmasını sağladığı gibi konforumuzu da arttırmaktadır. Buna karşın kış dönemine girişte kombi cihazında meydana gelen arızalar, çok can sıkıcı olduğu gibi mağduriyeti de beraberinde getirmektedir. Musluklarımıza sıcak su gönderimi ve peteklerin ısıtılması gibi 2 ayrı görevi aynı anda yürütebilme becerisine sahip olan kombi cihazlarının vanalarında meydana gelen ufak bir arıza yaz sonunda peteklerin ısınmaması gibi bir sorunla karşılaşmanıza neden olabilmektedir. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda Acıbadem  Arçelik servisi çağrı merkezinden gerekli ön bilgiyi alarak çağrı kaydı oluşturabilirsiniz.

Küçükbakkalköy  Arçelik servisi teknik servis personeli alınan çağrı kaydına verilen randevuya en kısa sürede ulaşmak üzere işlerini ayarlamaktadır. Mağduriyetinizin daha fazla uzamaması adına evinize gelen ekipler yerinde ya da duruma göre servis merkezinde teknik servisi hizmeti verebilmektedir. Kombi cihazlarınızda olduğu gibi diğer beyaz eşya cihazlarınızda da İstanbul’un tüm bölgelerinde Arçelik marka beyaz eşya kullanıcılarına teknik servis hizmeti verdiğimizi bilmelisiniz. En kaliteli servis hizmeti, hızlı servis anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti garantili hizmetlerimiz ile her an tüm beyaz eşya arıza ve sorunlarınızda bir telefon kadar yakınınızdayız.

Kış aylarında sıcak su ve ısınma ihtiyacının giderilmesinde kombi cihaz bacasının  ve peteklerinin belirli periyotlarla temizleniyor olması son derece önemlidir. kombi cihazınızın %100 verimlilikle çalışabilmesi adına petek temizliğinin en azından 2 senede bir yapılması gerekmektedir. Arçelik servisi tarafından verilen teknik hizmetler sırasında kombi cihazınızda meydana gelen her hangi bir arızaya karşı esas nedeni araştırırken onarım sonrasında her hangi bir arıza veya sorun oluşabilir mi diye tüm kombi cihazı kontrol edilmekte ve olası arızalara karşı müşteriler uyarılmaktadır. Ayrıca kombi cihazlarının direkt elektrik bağlantısı olması nedeniyle elektrik kesintilerinde sigorta panelinin negatif pozisyona getirilmesi de olası arıza ve sorunları bertaraf edecektir. Aksi halde kombi cihazına ulaşan yüksek voltajlı elektrik cihazın fazlaca zarar görmesine ve bir daha çalışmaması gibi maddi açıdan da sizi zorlayacak büyük arızalara neden olabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir