Konuşarak öğrenFacebook’tan Konuşarak Öğren ile İngilizce’nizi Geliştirin. www.konusarakogren.com
Diğer yabancı dillere göre İngilizce en kolay öğrenebilecek bir dilmiş, bunu uzmanlar söylüyor. Neden biz de İngilizceyi gelişmiş ülkelerin insanları gibi rahatlıkla konuşmayalım? Devlet okullarındaki İngilizce eğitiminin ne kadar yetersiz olduğunu herkes biliyor, orada öğretilenler teorik bilgilerden oluşuyor, konuşmak, karşılıklı tartışarak İngilizceyi pekiştirmek yok. Okul sonrası öğrenciler İngilizceyi anlıyorlar anlamasına ama bir türlü teklemeden, duraksayıp düşünmeden konuşmayı başaramıyorlar, buna cesaretleri olmuyor maalesef. Artık tüm bu sıkıntılara son veriyoruz, çok etkili bir yöntemle İngilizce konuşmayanın kalmamasını amaçlıyoruz.

Bilgisayarınız skype bölümünden veya doğrudan cep telefonunuzun yardımı ile bizim paket programlarımızdan yararlanabilirsiniz, ne kadar zamanlık bir programa katılmak istediğinizi siz belirliyorsunuz. 10-20-30 dakikaları kapsayan programlardan bir tane seçmelisiniz. Amerikalı ve İngiliz öğretmenlerin pozitif yaklaşımları ile derslerin nasıl geçtiğini anlamayacak ve her bölümde bir ileri seviyeye ulaşabileceğinizi göreceksiniz. http://www.konusarakogren.com linkine tıkladığınız zaman karşınıza biz çıkacağız. İlk birkaç dakikalık görüşmede soracağımız İngilizce sorulara vereceğiniz cevaplara bakarak sizin İngilizce seviyenizi belirleyeceğiz, ondan sonra da nereden başlayacağınız ortaya çıkacak ve ona göre dersler alacaksınız.

Bize kaydınızı yaptıktan sonra sizin için şifre ve kullanıcı adını e posta yolu ile göndereceğiz ve sisteme girmenizi tamamlamış olacaksınız. Konuşarak öğren çok başarılı bir program, derslerin çok zevkli geçtiğine tanıklık edeceksiniz. Öğretmenlerin motivasyonu sizin derslere olan konsantrenizin artmasına yol açacaktır. Sistem de durmadan İngilizce konuşacaksınız, pek çok üniversite öğrencisi ve mezunu bizim sayemizde İngilizcelerin geliştirerek su gibi konuşmaya başladılar. Çağın getirisi olan İngilizce öğrenme mecburiyeti, herkesi etkisi altına almayı başardı. Giderek artan bir öğrenci potansiyeline sahibiz. İlk etapta ücretsiz İngilizce kurslarımızı deneyerek nasıl çalıştığımıza bir göz atabilirsiniz, kendinizi geliştirmek sizin elinizde.

One thought on “Konuşarak öğren”

  1. murat karlık says:

    açıklama ve verdiğiniz bilgiler için tesekkurler hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir