LG G4 ‘ün görüntüleri sızdırıldı

Yeni nesil akıllı cihazlar arasında çıkışını heyecanla beklediğim telefonlardan birisi olan LG G4 tamamen internete sızdırılmış durumda. Tamamenden kastım kasa olarak sızdırıldı, henüz donanımsal bilgileri hakkında varsayımlardan öteye giden bir şey yok.

lg-g4-gorselleri

Açıkçası hayal kırıklığı yaşadım. Öncelikle kasa tamamen plastik. Tasarım anlamında ileriye götüren değişiklik yok, gözüme çarpan sadece telefonun üst kısmında yer alan kalem çıkıntısı oldu ki umarım gözüme çarptığı gibidir. Nefret ettiğim kapasitif tuşlar da hala yerinde duruyor. Her şeyi yapmaya gücü yeten firma şu kapasitif tuşları kaldırmayı bir türlü istemiyor heralde. Eğer böyle çıkacaksa ben şahsen almamayı düşünüyorum. Tasarım olarak daha çok hoşuma giden Samsung S6 Edge ( bu zamana kadar sevdiğim tek Samsung telefonu) ya da HTC M9’a yönelebilirim.

lg-g4-gorselleri-2

Android 5.0.2 sürümüne sahip cihazda Qualcomm Snapdragon 810 işlemci, 3 GB RAM ve 13 megapiksel arka kamera bulunacağı söyleniyor. Tabii bunların yanında depolama alanları ve bataryası da önemli.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir