LGS’ye Hazırlanırken Çalışma Kitapları ve Önemi

Yayınevimiz uzun bir zamandır kalite ve başarı anlamında liseye hazırlanan öğrencilere destek vermekte ve bu aşamada kurumsallığını da sonuna kadar göstermektedir. Web sitemiz bu konu ile alakalı olarak elinden geleni yapmaya çalışarak sizlerin konu açısından endişelerini de buna bağlı olarak tabi ki de gidermektedir. Yayınevimizin bu anlamda birçok ders ile ilgili çalışma kitapları hazırladığını bilmelisiniz. Bu kitaplardan ve sınıflarından bir tanesi olarak 8.sınıf matematik çalışma kitabı cevapları işini sayabileceğimizi unutmamalısınız. Biz hem kitabı hazırlamakta hem de arkasına cevap anahtarını koyarak öğrencilerin doğrularını yanlışlarını buna göre hesaplamalarına bu şekilde olanak tanımaktayız.

Yayınevimiz sadece ortaokulun son sınıfına yönelik olarak değiş ayrıca da 6 ve 7.sınıflara da özel kitaplar üretmektedir. Bu aşamada ise biz gereken adımları kararlılıkla atarak sizlere buna göre bir imkân aralığı sunmaktayız. Bu da web sitemizin mükemmelliğini göstermesi açısından önemli bir konu olarak göz önüne çıkmaktadır. Ayrıca biz 7.sınıf matematik çalışma kitabı cevapları işinde de oldukça profesyonel davranarak ilerisi için herhangi bir sorun çıkmasını bu şekilde engellemekteyiz.

Biz lisede bulunan 9.sınıf öğrencilerine de özel olarak ingilizcelerini geliştirebilmeleri için çalışma kitapları basmaktayız. Bu kitapların arkasına da cevap anahtarı yerleştirmekteyiz. Yani herhangi bir sorun yaşamadan 9.sınıf ingilizce ders kitabı cevapları servisimizden de yararlanabileceğinizi en iyi bir biçimde anında bilmeniz gerekmektedir.

Sınavda yer alan Türkçe, matematik, fen bilgisi gibi derslerden herhangi birisinde zorluk yaşayan öğrenciler için 6. Sınıftan itibaren düzenli olarak plan yapılmalıdır. Bu derslerde başarı yakalamak kısa zamanda olabilecek konular değildir. Uzun süre düzenli çalışma ile bu derslerde başarı sağlanabilir. Türkçe dersinde zorlanan bir öğrenci yalnızca 6. Sınıfta değil sonrasında da 7. Sınıf Türkçe çalışma kitabı cevapları beraber çözülerek desteklenmelidir.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir