Rusların müthiş askeri robotu cyborg görücüye çıktı

Vallahi bizden kötüleri de var inanıyorum buna. Amerikalıların, Çinli, Japonların felan robotlarını görünce lan ne olacak bizim halimiz, daha iki kelimeyi biz bir araya getiremiyoruz, burnumuz boktan kurtulmuyor adamlar cayır cayır teknolojiyle uğraşıyorlar diyordum. Yalnız değiliz. Bizim gibi düşünenler var eminim. Hele de bu videoyu izledikten sonra Rusya’nın elinden bu çıkıyorsa (bizden yine iyidir deyip tümden aşağılık psikolojisine girmeyeceğim) daha da kötüleri vardır -teselliye bak.

Rusların askeri robotu cyborg Putin için bir deneme sürüşüne çıkarılıyor ve robot bir araçla tur atıp geri geliyor. Büyülendim, rüyalarımın eseri, canavarrrrr.

Laannn ! Bu bildiğin dangalak, ya da öyle göstermeye çalışmışlar. Biz yapsak ona da dangalak derdim alınmaca gücenmece olmasın. Yok muydu başka bir becerisi onu gösterseydiniz bari. Robot müthiş olabilir belki özellikleri hakkında bilgim yok ama bu nasıl sunum. Tamam, belki farklı özelliklerini gizlilik adına yayınlamamış olabilirsiniz ama bunu da yayınlamayın o zaman. Yok muydu şöyle tak tak 12den vuran nişan özelliği ? Ya da ne bileyim daha ince bir iş, bomba imha için kullanılması vesaire felan. Neyse aman banane, zaten hakettikleri tepkiyi Putin vermiş.

Özellikle 29.saniyeden sonrasına dikkatli izleyin, gerçi dikkatli izlemenize gerek yok Putin’in suratındaki o “bu neydi ki başımıza geldi arkadaş nereye düştüm ben, he arkadaş he” ifadesi sayborg’un geleceğini açıklıyor heralde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir